transporthiszpania.com - opinie

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
mojmira88
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2020, 6:05

transporthiszpania.com - opinie

Post autor: mojmira88 »

Chciałam odwiedzić córkę w Hiszpanii i szukam najlepszej opcji transportu. Czy ktoś z Was podróżował z transporthiszpania.com?
Awatar użytkownika
syriusz-82
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2020, 23:22

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: syriusz-82 »

Często jeżdżę busami transporthiszpania.com służbowo do Madrytu. Świetne warunki podróży, bardzo komfortowo i szybko.
Awatar użytkownika
Oda_77
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 7:53

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Oda_77 »

Busem transporthiszpania.com jechaliśmy akurat nie do Hiszpanii tylko do Bordeaux, ale zdecydowanie polecam. Bardzo wygodne samochody, bezpieczna podróż.
Awatar użytkownika
syriusz-82
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2020, 23:22

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: syriusz-82 »

W Transport Hiszpania mają bardzo atrakcyjne trasy przejazdu , dzięki którym można dostać się nawet do mniejszych miejscowości. Często korzystam z ich usług wyjeżdżając na sezonową pracę i bardzo polecam.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 21:02

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: polianna »

Chciałam nadać paczkę do rodziny we Francji o dosyć niestandardowych wymiarach i na szczęście znajomy polecił mi, żeby zadzwonić do nich. Dzięki nim nie straciłam fortuny i paczka dotarła na czas.
Awatar użytkownika
Grzymislawa1987
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:41

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Grzymislawa1987 »

Kierowcy z Transport Hiszpania są bardzo mili i pomocni. Dzwoniąc na numer kontaktowy uzyskałam też wszystkie niezbędne informacje, a bardzo bałam się, że pierwszego wyjazdu samodzielnie za granicę. Podróż przebiegła bez żadnych przeszkód. To na prawdę dobra firma, szczególnie w porównaniu do konkurencji.
Awatar użytkownika
Radowit-64
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:18

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Radowit-64 »

Transporthiszpania oferuje jedne z najlepszych połączeń do Francji i Hiszpanii. Busy są komfortowe i podróż mija w miłej atmosferze. Polecam!
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 86
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: kozi44 »

Ja od niedawna zastanawiam się nad otworzeniem firmy transportowej i w związku z tym chciałem się was zapytać czy możecie mi doradzić gdzie jest najlepiej kupić oc przewoźnika? Jeśli możecie mi coś podpowiedzieć będę wam bardzo wdzięczny za pomoc
Awatar użytkownika
sarina84
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 3:00

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: sarina84 »

Przed odkryciem firmy przewozowej tranposporthiszpania transport do tych Państw była dla mnie dużym problemem. Mam tam rodzinę, którą często odwiedzam. Teraz przejazd to prawdziwa przyjemność. Nie stresuje się przesiadkami, ani że zgubię bagaż. Super!
Awatar użytkownika
Dżesika-89
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 17:35

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Dżesika-89 »

Regularność przejazdów to niewątpliwy atut tej firmy. Mogę sobie rozplanować z góry czas w Hiszpanii i nie muszę martwić się że nie dojadę w określonym terminie. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Amanda
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2020, 5:33

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Amanda »

Euro Bus jeździ na trzech trasach: w Polsce, Hiszpanii i Francji. Przystanki są w miejscach atrakcyjnych i dobrze przemyślane pod względem logistycznym. Korzystam z nich służbowo i turystycznie. Polecam
Awatar użytkownika
Modest
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:34

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Modest »

W zeszłym roku podczas podróży stopem skorzystałem z opcji wysyłki bagażu za pośrednictwem ich busów. Ceny bardzo przystępne i wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
Awatar użytkownika
Przemyslaw_92
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 22:43

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Przemyslaw_92 »

W Euro Bus jeżdżą doświadczeni kierowcy, dlatego przejazd nawet na długich trasach jest bardzo bezpieczny i komfortowy. Jak dla mnie świetna firma transportowa
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Ewka9 »

Na pewno jeśli podróżujemy to przyda się nam też https://limanowa.in/ogloszenia/plecak-d ... air/380480 plecak do samolotu. Macie taki?

busy poznań berlin tanio
mazuryzapolceny.pl
Wikuś

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Wikuś »

O tej firmie nigdy wcześniej nie słyszałam ale z własnego doświadczenia mogę polecić wam firmę http://astonpartner.pl U mnie sprawdziła się świetnie.
ODPOWIEDZ