Weekend we Wrocławiu

Wątek o tym, jak zaplanować podróż autem, o czym pamiętać przy pakowaniu, czego unikać.
Awatar użytkownika
EwelinaPrzybys
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:57

Weekend we Wrocławiu

Post autor: EwelinaPrzybys »

Czesc,

Planuje zabrac chlopaka na weekend do Wroclawia. Jaki nocleg mozecie mi polecic? :)
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:46

Re: Weekend we Wrocławiu

Post autor: JakubNowakowski »

Dobry Wieczór,

Ja moge CI polecic jedynie hotele pod wrocławiem, poniewaz nie lubie nocowac w centrum miast. My z zona zawsze zatrzymujemy sie w Starej Garbarni. Jest tam mega urokliwie i romantycznie :) Poogladaj sobie zdjecia na ich stronie, spodoba Ci sie ten klimat pewnie :D :D :D
Awatar użytkownika
PatkaM
Posty: 81
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:44

Re: Weekend we Wrocławiu

Post autor: PatkaM »

Akurat we Wrocławiu mam bardzo bliską rodzinę, więc nie mam problemu z przenocowanie tam podczas wycieczek na Dolny Śląsk. Jednak jeżeli nie macie tak dobrze jak ja, to postacie na pomoc takich portali jak Sun&Snow Nie będzie tu problemem znalezienie noclegu we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, a także w wielu miejscowościach turystycznych w Polsce.
Awatar użytkownika
rokut
Posty: 24
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:10

Re: Weekend we Wrocławiu

Post autor: rokut »

Szukaj noclegu blisko miejsca gdzie chcesz zwiedzać. Nie tracisz wtedy czasu na poruszanie się.
Awatar użytkownika
blobo
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:27

Re: Weekend we Wrocławiu

Post autor: blobo »

Bardzo interesujący temat się tu pojawił. Zaciekawiła mnie ta kwestia.
Mieć rację - to niewiele. Nawet stary nieczynny zegar dwa razy na dobę ma rację.
Awatar użytkownika
PatkaM
Posty: 81
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:44

Re: Weekend we Wrocławiu

Post autor: PatkaM »

Byłam już kilka razy we Wrocławiu i każdemu mogę polecić taką wycieczkę. Według mnie jest to najlepsze miasto na weekend w Polsce. Jednak ile razy można jechać w to samo miejsce co nie?:) Planuje w przyszłym roku zobaczyć kilka ciekawych miast za granicą. Bardzo chciałabym polecieć do Paryża, może też do kilku innych miast we Francji. Znalazłam już nawet portal https://www.biletylotnicze.pl/porty-lot ... we-francji Może ich pomoc wam się przyda jeżeli chodzi o planowanie swoich wakacyjnych wycieczek? Znalezienie taniego biletu na samolot to połowa sukcesu.

meblar producent
ODPOWIEDZ