Ciekawe miejsca nad morzem

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Maryna
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2022, 14:07

Ciekawe miejsca nad morzem

Post autor: Maryna »

Jeśli szukacie ciekawych miejsc nad polskim morzem, to z doświadczenie mogę Wam powiedzieć, że bardzo polecam odwiedzić motylarnię w Rozewiu. Naprawdę na mnie to miejsce zrobiło ogromne wrażenie, czułam się jak dziecko :) Przepiękne okazy motyli, ilość. To jest największa motylarnia w Polsce - jest niedaleko latarni morskiej w Rozewiu, więc możecie odwiedzić dwa piękne miejsca.
sandra90

Re: Ciekawe miejsca nad morzem

Post autor: sandra90 »

W tym roku w Kołobrzegu odbędzie się hiphopowy Sun Festival. Chcecie zgarnąć na niego wejściówki? Zajrzyjcie na stronę https://maszwybor.pl , gdzie znajdziecie super konkurs. Do wygrania podwójne wejściówki i transport właśnie na ten festiwal muzyczny.
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Ciekawe miejsca nad morzem

Post autor: cubanka »

Z ciekawych miejsc nad morzem można też wymienić nie tylko te nad Bałtykiem ale też nad Adriatykiem a wyprawa samochodem pozwala na odkrycie ich w bardzo dużej ilości :) . Jeśli nie masz samochodu zawsze możesz go przecież wynająć. A jeśli nie jesteś przekonana co do wyjazdu wynajętym samochodem na wakacje to poczytaj tego bloga https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... czy-warto/
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 55
Rejestracja: 26 cze 2019, 7:13

Re: Ciekawe miejsca nad morzem

Post autor: paniola »

Jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy to decydujemy się raczej na wyjazdy do któregoś z krajów Morza Śródziemnego. Tam mamy gwarantowaną , ciepłą pogodę i ciepłe morze. Trzeba jednak zabezpieczyć, głowę ,skórę i oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dobra czapka na głowę i olejki do opalania z filtrem to podstawa. Jakie znacie marki okularów przeciwsłonecznych ? - bp to także niezwykle ważne akcesoria na wakacyjne wojaże.
ODPOWIEDZ