gama-spa.pl - opinie

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
delia79
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:06

gama-spa.pl - opinie

Post autor: delia79 »

Planujecie już wyjazd na wakacje w tym roku? Mnie natchnęła dzisiejsza konferencja i postanowiłam czegoś poszukać. Zależy i na tym, żeby były to domki, najlepiej nad morzem. Trafiłam na stronę gama-spa.pl macie jakieś opinie na ich temat? Domki wydają się naprawdę ładne:)

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
selena78
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2020, 6:40

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: selena78 »

Jeśli planujesz pobyt wypoczynkowy u nich, to ja powiem tylko tyle, że naprawdę warto. Ich domki letniskowe są bardzo komfortowe, dobrze wyposażone, po prostu wygodne. Wypoczęłam u nich jak nigdzie indziej.
Łunia

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Łunia »

Znajomi polecili nam i tą miejscowość, i te konkretnie domki. Zależy mi na tym, żeby się totalnie zresetować, bo mam za sobą naprawdę trudny rok. Domki z tego co mówili są komfortowe, wyposażone bardzo dobrze, a dodatkowo marzy mi się takiespa nad morzem.
Grażka59

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Grażka59 »

Co prawda nie morze, a zupełnie inny rejon Polski, ale warto rozważyć wyjazd do tego hotelu. W https://grandchotowa.pl/ mają rewelacyjną strefę spa. Osoby tam pracujące to prawdziwi profesjonaliści, oferują najnowocześniejsze zabiegi i obsługę na najwyższym poziomie, co pozwala naprawdę wypocząć.
Błanek

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Błanek »

To jest świetne miejsce. Zarówno, jeśli chcecie pojechać na wakacje zupełnie się zrelaksować, odpocząć i naładować akumulatory na błogim "nicnierobieniu", jak i jeśli chcecie spędzić ten czas aktywnie. Naprawdę Wam polecam, nowoczesne, eleganckie domki letniskowe nad morzem. Nie mogę się już doczekać, kiedy znów tam pojadę.
Awatar użytkownika
Morzena
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 0:04

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Morzena »

Spędziłam w Gama Spa naprawdę cudowny urlop. Żałuję tylko, że tak krótki, ale na pewno wrócę na dłużej. U nich można wypocząć, domki letniskowe są piękne, nie mam się do czego przyczepić, wszystko bardzo mi się podobało.
Młosa

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Młosa »

Re-we-la-cy-jna miejscówka. Domki są nowoczesne, wygodne, wyposażone do a do z. Położone naprawdę blisko morza. To jest cudowne miejsce na wakacje. Ja już byłam, ale na pewno wrócę. Ogromne wrażenie zrobił na mnie ten ich dom SPA. Uważam, że jak na tak dobre warunki, mają bardzo przystępne ceny. Warto zapisać sobie ten adres.
Awatar użytkownika
Norma_78
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 6:18

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Norma_78 »

Trzeba przyznać, że u nich naprawdę można się zrelaksować. Blisko morza, rewelacyjnie wyposażone, nowoczesne domki nad morzem. Polecam każdemu taki wypoczynek właśnie u nich.
Ańusz

Re: gama-spa.pl - opinie

Post autor: Ańusz »

Super, że można u nich wynająć domki całoroczne nad morzem - szukałam czegoś takiego, gdzie będę mogła pojechać poza sezonem, odpocząć od zgiełku, kiedy nie będzie tylu turystów, co w wakacje. A o domkach z Gama SPA słyszałam też sporo bardzo dobrych opinii. Nie da się ukryć, że zachęciły mnie również ceny.
ODPOWIEDZ