Jaki rower do jazdy miejskiej?

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: kimi »

Zima powoli dobiega końca i chcę zacząć jeździć do pracy rowerem. Problem jest taki że nie wiem jaki model wybrać żeby był uniwersalny? Znalazłam portal który handluje rowerami i ma ich w ofercie multum https://katalog.bikeworld.pl/2019/web/ Jaki model doradzicie i dlaczego? Proszę o rozsądne ceny ewentualnie poprzeć swój wybór komentarzem.
Awatar użytkownika
girogiro
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:03

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: girogiro »

Ja bym się doradzał u speców w tym temacie. Na forum raczej nie dostaniesz rzetelnej odpowiedzi.
Historia zmienia się nieustannie. Nie jest jak prosta linia. To raczej skomplikowana, wciąż ewoluująca struktura.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:36

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: Jacek »

Jeżeli potrzebujesz szybko przemieścić się z punktu A do punktu B, to poleciłbym zmienić myślenie. W tej chwili weszły na rynek skutery nowej generacji, napędzane prądem. Ekonomia a do tego nie stoisz w korkach jak inni zmotoryzowani. Warto zerknąć na ofertę SuperSoco na www.super-soco.pl . My właśnie zakupiliśmy model dla naszego syna
Awatar użytkownika
AmmNarr
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2019, 13:40

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: AmmNarr »

A może takie kolarstwo szosowe będzie lepszym rozwiązaniem? Tam mają naprawdę ciekawe informacje w zakresie rowerów.
Jeśli kobieta czegoś chce, Bóg tak chce.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: Diana »

Myślę, że jak sama nazwa wskazuje, najlepszy do jazdy po mieście będzie rower miejski. Jeśli rozważasz kupno takiego właśnie roweru, to sądzę, że oferta sklepu internetowego sklepzrowerami.pl powinna Cię zainteresować. Każdy rower został tam bardzo dokładnie i szczegółowo opisany, co powinno znacznie ułatwić Ci wybór odpowiedniego jednośladu ;)
Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 86
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: Nastka »

Proponuję zerknąć na stronę Ceneo https://www.ceneo.pl/Rowery/Lokalizacja:Bydgoszcz.htm , ja właśnie tu będę kupować rower miejski. Mąż już dla siebie wybrał krossowy i świetnie mu się na nim jeździ, więc chyba ja też będę zadowolona. Sprzedawcy są bardzo życzliwi i odpowiadają na każde pytanie. Można poprosić o poradę w kwestii wyboru odpowiedniego.
Awatar użytkownika
Amelka31
Posty: 79
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:41

Re: Jaki rower do jazdy miejskiej?

Post autor: Amelka31 »

A słyszeliście może o nowej, polskiej marce rowerów - https://turystyka.wp.pl/tabou-nowe-rowe ... 127440513a? Fajnie, że to rodzima firma i nie trzeba już dorabiać zagranicznego kapitału. W ofercie są najabrdziej popularne rodzaje rowerów, które są najchętniej wybierane przez użytkowników. Rowery są wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i bezpieczne. Do tego również producent zadbał także o wygodę i komfort jazdy.

butla midland
:)
ODPOWIEDZ