rozwój dziecka

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Henryś73

rozwój dziecka

Post autor: Henryś73 »

Hej, orientujecie się w takich kwestiach jak rozwój dziecka? Nie za bardzo wiem jak przebiega rozwój dziecka w pierwszych miesiącach jego życia, a wydaje mi się to naprawdę ciekawe. Z tego co wiem to rozwój dziecka jest bardzo ważny i warto wiedzieć jak dziecko powinno rozwijać się i na co zwracać najlepiej uwagę. Wiecie może skąd można poczytać informacje na taki temat? Może posiadacie wiedzę na ten temat, którą naprawdę chętnie się ze mną podzielicie?
Karolcia

Re: rozwój dziecka

Post autor: Karolcia »

Chyba każdemu rodzicowi zależy na tym, aby ich pociecha jak najlepiej się rozwijała i ja także jestem zdania, że warto jest po prostu czytać sprawdzone i zarazem ciekawe porady. Z tego co mi wiadomo to na pewno wielu rodziców nie wie i zarazem ma problemy w przypadku gdy jest gorąco to wtedy maluszek nie może zasnąć. Jak to ułatwić zostało opisane na stronie https://feszyn.com/jak-ulatwic-zasypian ... st-goraco/ i myślę, ze ta wiedza przyda się każdemu.
ODPOWIEDZ