Dom seniora

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:30

Dom seniora

Post autor: Majka »

Witam, mam do Was bardzo delikatne pytanie - co myslicie o domach opieki? Wiem ze roznie sie slyszalo na ich temat i nie zawsze byly to pochlebne opinie natomiast dowiedzialam sie ze istnieje taki Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim gdzie zapewniaja calodobowa opieke nad seniorami , a personel jest odpowiednio wyszkolony i życzliwy, co sądzicie? Bo niestety ale nikt u mnie w rodzinie nie ma jak zajmowac sie dziadkiem a chcemy dla niego jak najlepiej
Awatar użytkownika
joan90
Posty: 60
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:49

Re: Dom seniora

Post autor: joan90 »

Powiedzcie Waszym bliskim seniorom koniecznie o tym, że w dozie jest obecnie dla nich ekstra promocja. W godzinach 8-12 mogą oni kupić leki 20% taniej. Moim zdaniem warto szukać wszędzie oszczędności.
Awatar użytkownika
NatalaK
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2020, 12:17

Re: Dom seniora

Post autor: NatalaK »

Faktycznie leki są bardzo drogie, mój tato wydaje na nie majątek, a to w każdej aptece doz obowiązuje?
Awatar użytkownika
oberyna
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:12

Re: Dom seniora

Post autor: oberyna »

Moi teściowie, jeszcze za życia teścia, wybrali sobie Dom Seniora http://podtopolami.pl Teraz teściowa została sama i jak jej pytaliśmy czy nie czuje się tam samotna i czy nie chce wrócić do domu to powiedziała, że absolutnie. :) Że ma tam przyjaciół i każdy dzień jest ciekawy.
ODPOWIEDZ