Jak przetransportować meble do UK

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
konstantyn-64
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 12:02

Jak przetransportować meble do UK

Post autor: konstantyn-64 »

Planowałem początkowo przeprowadzić się do UK tylko tymczasowo, ale na miejscu dostałem awans i bardzo prawdopodobne jest to, że zostanę już tutaj na stałe. W związku z tym, planuję sprzedać mieszkanie w PL i przewieść meble do UK. Możecie mi powiedzieć, jaka firma przeprowadzkowa przewiezie mi meble do Wielkiej Brytanii? Będę bardzo wdzięczny za polecenia.
mout

Re: Jak przetransportować meble do UK

Post autor: mout »

Jasne, że to problem, na pewno spore koszty, ale są specjalni kurierzy, można to też puścić samolotem, ale ja Wam nie powiem, jak to wygląda, bo jednak mam wrażenie, że niestety, ale wiele rzeczy po prostu nie wiem i nie będę was zwodzić. Ja z kolei sprawdzam biurka używane warszawa .
Sławomir

Re: Jak przetransportować meble do UK

Post autor: Sławomir »

Do mojego nowego biura wszystkie meble biurowe zamówiłem w polecanym mi sklepie internetowym - https://mebiuro.pl/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tego sklepu internetowego?
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: Jak przetransportować meble do UK

Post autor: rasta »

Nie wiem jak to się odbywa na tak dalekie trasy ale wiem że na przykład w obrębie miasta doskonale się sprawdza też taxi bagażowe i jest to usługa skierowana do osób które chcą maksymalnie zaoszczędzić na transporcie, lub przeprowadzce.
ODPOWIEDZ