Pedicure

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
anzelma1985
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 22:05

Pedicure

Post autor: anzelma1985 »

Udało mi się namówić moją drugą połowę na wakacje w ciepłych krajach zimą - naprawdę marzyłam o tym od dawna i cieszę się, że się udało:) Obowiązkowo wcześniej muszę zrobić sobie pedicure, bo wstyd się przyznać, ale zimą pielęgnacja stóp to nie jest jednak mój priorytet, zawsze obiecuję sobie po lecie, że nie zaniedbam nóg zimą, no ale kończy się zawsze tak samo :P
korneliawiku

Re: Pedicure

Post autor: korneliawiku »

Wiem, o czym mówisz, bo mam tak samo :D Dopiero kiedy mam założyć letnie obuwie przypominam sobie, że przydałby mi się pedicure. Wrocław jest miastem, w którym chodzę na takie zabiegi i gorąco Wam polecam :)
annabiala

Re: Pedicure

Post autor: annabiala »

Polecam Wam zabieg w gabinecie podologicznym Zdrowe Stopy Emilia Bała, jakim jest pedicure leczniczy Bydgoszcz. Należy dbać o swoje stopy w każdą porę roku, nie tylko wiosną i latem.
Krystyna

Re: Pedicure

Post autor: Krystyna »

Cześć wszystkim, chciałam podzielić się swoim doświadczeniem z wizyty u podologa w zakresie pedicure leczniczego.

Było to moje pierwsze spotkanie, a konkretnie u podologa Vitapedis gdzie umówiłam się wcześniej na konsultacje. Podczas zabiegu dostałam też wskazówki dotyczące pielęgnacji stóp. Rewelacja, polecam.
ODPOWIEDZ