Samodzielna księgowość

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Softka

Samodzielna księgowość

Post autor: Softka »

Cześć ;) Pisze z takim zapytaniem, ponieważ poszukuję na chwilę obecną jakieś dobrej platformy do księgowości. Szczerze mówiąc chce ją po prostu samodzielnie poprowadzić. Tylko fajnie by było żeby np był dostęp do dużej ilości narzędzi. Głównie coś na czym mi zależy to import danych z GUS, drukarki fiskalnej . Ktoś coś ? Poleci ? Bo generalnie nie ma sensu w moim przypadku zlecać to do jakiegoś biura rachunkowego. Druga sprawa nie chce mieć z tego tytułu jakichś dużych kosztów.
Sławomir

Re: Samodzielna księgowość

Post autor: Sławomir »

W przypadku mojej firmy współpracuje z profesjonalnym biurem rachunkowym, który obsługuje firmy w UK - https://www.polskaksiegowa.org.uk/nasze ... irma-w-uk/ , ponieważ są to profesjonalni księgowymi, którzy pomagają mi z księgowością firmy. Wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.
uczeln

Re: Samodzielna księgowość

Post autor: uczeln »

Ja to się zastanawiam na przykład, czy dobrym pomysłem dla mnie nie będzie coś takiego jak księgowy Bydgoszcz , bo jednak wiecie, wskazówki pod tym względem są zawsze dobre. Stąd może wy wiecie, do kogo powinnam się zgłosić? Kto będzie dla mnie naprawdę pomocny w tej kwestii? Jak to widzicie?
ahdgsfruy

Re: Samodzielna księgowość

Post autor: ahdgsfruy »

Moim zdaniem szkoda zachodu. Lepiej ogarnij sobie usługi księgowe i dodatkowo wspomóż się programem aFaktury.pl do wystawiania faktur i innych dokumentów. Takie rozwiązanie jest wygodne, szybkie i przede wszystkim nie musisz się martwić, że popełnisz jakiś błąd w papierologii.
ODPOWIEDZ