Podróże wirtualne

Witaj! Opowiedz coś o sobie, a potem ruszaj w podróż po naszym forum!
Awatar użytkownika
foxnewsy
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2020, 21:16

Podróże wirtualne

Post autor: foxnewsy »

Cześć, ostatnio pracowałem w biurze podróży, ale z powodu pandemii pracę straciłem. Szukając nowej (którą okazała się stara praca) działałem trochę w internetach.
Na powitanie mam dla Was ciakwostkę na wieczorne podróżnicze tęsknoty:

https://www.youtube.com/watch?v=bgyC5_wbCbU

Taka mała zabawa. Generator losuje podróżnicze destynacje i dla większości miejsc przedstawia ciekawostki. Zagrajcie i napiszcie co wylosowaliście :)

Pozdrawiam.

heviran maść

Awatar użytkownika
kinnga
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:41

Re: Podróże wirtualne

Post autor: kinnga »

Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 14:34 przez kinnga, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 88
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Re: Podróże wirtualne

Post autor: Nastka »

Jakoś niezbyt mnie przekonują wirtualne podróże i wolę zwiedzać osobiście ciekawe miejsca. Na przykład na Dolnym Śląsku jest wiele ciekawych historycznych obiektów, których dzieje warto poznać w realu. Znalazłam też ciekawy projekt turystyczny „Europejski Szlak Zamków i Pałaców Polska - Czechy” https://castlesandpalaces.eu/pl i zależy mi aby wyruszyć właśnie tą trasą.

Awatar użytkownika
kinnga
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:41

Re: Podróże wirtualne

Post autor: kinnga »

Myślę, że czasami wystarczy wejść na dobrego bloga podróżniczego. Co lubicie w podróżach? Mnie od zawsze pasjonują góry i te najwyższe szczyty. Dlatego zaglądam na blogi o wspinaczkach. Zobaczcie tu wpis o wildspitze https://idymy.pl/moje-wildspitze/ , to szczyt w Austrii, jedna z trudniejszych gór do wspinaczki. Ale wielu dało radę już swoją chorągiewkę na tym szczycie wbić, tu na blogu relacja z takiej wyprawy właśnie. Do poczytania, zdjęcia do pooglądania. Ja się czuję jakbym tam była. Oczywiście to tylko jeden z nielicznych wpisów jakie znajdziecie. Dla tych którzy się wspinają są też recenzje sprzętów.

wysypka u dziecka od słońca

Śnieżka

Re: Podróże wirtualne

Post autor: Śnieżka »

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego. Ale przecież koronawirus nie będzie wiecznie stanowił dla nas takiego zagrożenia. Możemy zatem poświęcić ten czas na planowanie naszych podróży. Ja szukam wszelkich informacji na temat wyjazdu i pobytu w Stanach. Tak trafiłam na artykuł https://estavisa.pl/jak-zadzwonic-z-pol ... do-polski/ . Lubię być przygotowana na każdą ewentualność.

https://mirapolnext.pl/szybkowar-tefal-p2530737-secure-5-neo-6l-p-9964.html

jonezą

Re: Podróże wirtualne

Post autor: jonezą »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/

wolę

Re: Podróże wirtualne

Post autor: wolę »

Wolałabym klasycznie jechać, ale podróż do Ameryki to mi się raczej nie przytrafi. Raczej powiedziałabym, że nie ma to jak szukanie sposobu na dobre i tanie podróże. A jechać do Ameryki bym chciała, bo mnie ona interesuje. Dużo o niej czytam, na przykład tutaj https://scandinavia.com.pl/wikingowie-p ... o-ameryki/ . To dla mnie ważny kraj.

diphergan zastosowanie

ODPOWIEDZ