Apteka internetowa

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
rewelacja
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:37

Apteka internetowa

Post autor: rewelacja »

Z jakich aptek internetowych najchętniej korzystacie? Macie jakieś sprawdzone? Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://www.apteka-leki.pl/. Myślę, że to ciekawa oferta. Wiem, że ludzie mają różne opinie na temat kupowania leków przez Internet. Ale moim zdaniem to całkiem wygodna opcja i nie każda apteka internetowa jest oszustwem.
Bińka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Bińka »

Ale dlaczego upierać się nad apteką internetową, skoro często można kupić leki tanio stacjonarnie? Na przykład w DOZie mają super akcję zniżkową dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 mogą oni kupić swoje leki ze zniżką 20%. Naprawdę się opłaca:)
Kryśka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Kryśka »

Ja korzystam z dużej i sprawdzonej sieci aptek internetowych i stacjonarnych a mianowicie https://www.e-zikoapteka.pl/ Nie tylko mam wsparcie farmaceuty online ale także niskie ceny i szybką wysyłkę. Dzięki nim mam pewność że wybrałem to co najlepsze dla mnie i mojej rodziny.
truśia

Re: Apteka internetowa

Post autor: truśia »

Bińka pisze: ↑01 lis 2020, 0:03 Ale dlaczego upierać się nad apteką internetową, skoro często można kupić leki tanio stacjonarnie? Na przykład w DOZie mają super akcję zniżkową dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 mogą oni kupić swoje leki ze zniżką 20%. Naprawdę się opłaca:)
czy ta promocja obejmuje wszystkie leki? Od jakiego wieku senior się liczy? :mrgreen: na pewno moja mama by się ucieszyła jakby sie jej udało trochę zaoszczędzić w aptece, seniorom na pewno nie jest łatwo teraz
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: Apteka internetowa

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,czy emeryt moze odliczyc leki od podatku ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat,poniewaz moja mama niedlugo bedzie emerytką https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/ ... od-podatku Co o tym sądzicie ? Prosze o wasze opinie.
Ważka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Ważka »

Z tego co ja kojarzę to promocja w doz obowiązuje dla seniorów od 60 roku życia, obniżka 20 % daje spory rabat.
Ćika

Re: Apteka internetowa

Post autor: Ćika »

Apteka bardzo pomyślała o seniorach, leki drogie, promocja na pewno nie jednej osobie się przyda bo jak widzę ile moja babcia na leki wydaje to naprawdę przeżywam szok.

miechów mleczarnia
dDARIUSZĘKb

Re: Apteka internetowa

Post autor: dDARIUSZĘKb »

Teraz chyba dużo ludzi decyduje się na zakupy w aptekach internetowych. W sumie nie ma co się dziwić. Ja sam już zamawiałem tam kilka lekarstw :)

___
jaki pierwszy pistolet
róża

Re: Apteka internetowa

Post autor: róża »

A tą aptekę internetową https://www.apteka-familia.pl/espumisan ... e30ml.html już sprawdzaliście? Jest tam między innymi dostępny Espumisan 100, który trudno dostać w stacjonarnych punktach. Poza tym znajdziecie tam również wiele innych preparatów, które warto mieć w domu. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na sprawdzone rozwiązania, które faktycznie pomagają.
kózka

Re: Apteka internetowa

Post autor: kózka »

Ćika pisze: ↑27 lis 2020, 21:40 Apteka bardzo pomyślała o seniorach, leki drogie, promocja na pewno nie jednej osobie się przyda bo jak widzę ile moja babcia na leki wydaje to naprawdę przeżywam szok.
To prawda, moja babcia też wydaje większość emerytury, ale ta promocja w doz bardzo jej pomogła bo naprawdę 20% mniej to sporo, więc tylko tam już kupuje.
wiewiórka

Re: Apteka internetowa

Post autor: wiewiórka »

Pewnie, leki są bardzo drogie, jak ktoś kupuje regularnie to może to odczuć, więc taka zniżka 20% dla seniora z niewielką emeryturą to naprawdę sporo.
Żywa

Re: Apteka internetowa

Post autor: Żywa »

Witam! Czy ktoś mi poleci coś ciekawego na tej stronie? https://apteka.bonifratrzy.pl/ Moi rodzice chcą zamówić kilka rzeczy i zastanawiam się co dobrać.
Salaśka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Salaśka »

Pewnie, że 20% to dużo, szczególnie jak np. moja babcia wykupuje leki za kilka stówek miesięcznie, też kupuję teraz w doz kiedy jest ta promocja bo jest po prostu taniej.
Batińka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Batińka »

Wiecie co, teraz tak zaczęłam się zastanawiać, myślicie, że skoro znieśli godziny dla seniorów, to ta promocja w dozie nadal będzie obowiązywać?

rajcza policja
mić

Re: Apteka internetowa

Post autor: mić »

Szczerze mówiąc nie przepadam za aptekami internetowymi, wolę również nie brać recept, tylko pójść normalnie, stacjonarnie do apteki, ewentualnie się jeszcze się tam dopytać farmaceuty o działanie leku, czy o jakieś tańsze zamienniki. Mam swoja ulubiona aptekę, jest to Apteka Codzienna w Kielcach https://www.aptekacodzienna.pl/apteki-nasze.php. Tam mają szeroki asortyment, zawsze potrafią doradzić, mają dobre ceny, polecam.
kińga

Re: Apteka internetowa

Post autor: kińga »

Batińka pisze: ↑31 sty 2021, 21:42 Wiecie co, teraz tak zaczęłam się zastanawiać, myślicie, że skoro znieśli godziny dla seniorów, to ta promocja w dozie nadal będzie obowiązywać?
moja mama wczoraj była w doz po leki i mówiła, że cały czas jest ta akcja, jej się za każdym razem udaje zaoszczędzić od paru do parunastu złotych, dla niej to sporo
Ośka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Ośka »

kińga pisze: ↑24 lut 2021, 22:30
Batińka pisze: ↑31 sty 2021, 21:42 Wiecie co, teraz tak zaczęłam się zastanawiać, myślicie, że skoro znieśli godziny dla seniorów, to ta promocja w dozie nadal będzie obowiązywać?
moja mama wczoraj była w doz po leki i mówiła, że cały czas jest ta akcja, jej się za każdym razem udaje zaoszczędzić od paru do parunastu złotych, dla niej to sporo
pewnie, że sporo, moja babcia tam już tylko kupuje bo mówi, że ta zniżka bardzo dużo daje i trochę grosza zostaje na inne wydatki.
piórka

Re: Apteka internetowa

Post autor: piórka »

znalazłam fajną aptekę z dobrymi cenami i sporym asortymentem Aptelia ostatnio znalazłam tam dobry inhalator https://www.aptelia.pl/apteka/p143454-I ... rowy_1_szt. nie zapłaciłam dużo i przesyłka była w sumie szybko u mnie był
patuśka

Re: Apteka internetowa

Post autor: patuśka »

Ośka pisze: ↑28 lut 2021, 19:02
kińga pisze: ↑24 lut 2021, 22:30
Batińka pisze: ↑31 sty 2021, 21:42 Wiecie co, teraz tak zaczęłam się zastanawiać, myślicie, że skoro znieśli godziny dla seniorów, to ta promocja w dozie nadal będzie obowiązywać?
moja mama wczoraj była w doz po leki i mówiła, że cały czas jest ta akcja, jej się za każdym razem udaje zaoszczędzić od paru do parunastu złotych, dla niej to sporo
pewnie, że sporo, moja babcia tam już tylko kupuje bo mówi, że ta zniżka bardzo dużo daje i trochę grosza zostaje na inne wydatki.
Ile lat trzeba mieć skończone, żeby skorzystać z tej promocji? Bo nie wiem czy moi rodzice się załapią.
Ośka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Ośka »

patuśka pisze: ↑26 maja 2021, 20:30
Ośka pisze: ↑28 lut 2021, 19:02
kińga pisze: ↑24 lut 2021, 22:30
moja mama wczoraj była w doz po leki i mówiła, że cały czas jest ta akcja, jej się za każdym razem udaje zaoszczędzić od paru do parunastu złotych, dla niej to sporo
pewnie, że sporo, moja babcia tam już tylko kupuje bo mówi, że ta zniżka bardzo dużo daje i trochę grosza zostaje na inne wydatki.
Ile lat trzeba mieć skończone, żeby skorzystać z tej promocji? Bo nie wiem czy moi rodzice się załapią.
senior liczy się od 60 roku życia,powiedziałam o promocji rodzicom oni sąsiadom, znajomym, wiem, że korzystają
ODPOWIEDZ