Centrum ogrodnicze Kraków

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:37

Centrum ogrodnicze Kraków

Post autor: magdap »

Dzień dobry, jakie centrum ogrodnicze Kraków polecacie? Chciałabym nieco odświeżyć swój ogród, więc szukam oryginalnych i ciekawych roślin.
Awatar użytkownika
Karita222
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2019, 16:41

Re: Centrum ogrodnicze Kraków

Post autor: Karita222 »

Mi marzy się żeby w swoim ogródku postawić basen ogrodowy, który by mi służył w upalne dni. Dzięki temu nie trzeba by było jechać daleko nad morze czy nad jezioro. Oczywiście decydując się na taką formę trzeba pamiętać o regularnym oczyszczaniu wody - https://www.dobrebaseny.pl/SKIMMER-OCZY ... WODY-p2590 Żeby kapiel była bezpieczna woda musi być czysta i posiadać odpowiednią jakość, żeby nie doszło do infekcji czy wysypki na skórze.
Łucjaa

Re: Centrum ogrodnicze Kraków

Post autor: Łucjaa »

Karita222 pisze: ↑31 lip 2020, 19:37 Mi marzy się żeby w swoim ogródku postawić basen ogrodowy, który by mi służył w upalne dni.
Teraz bardzo łatwo jest takie marzenia zrealizować. W wielu sklepach internetowych znajdziesz tanie baseny ogrodowe, które będą idealne na upały. Swój kupiliśmy w zeszłym roku i to był genialny pomysł. Przez pandemie wszystkie wyjazdy nam odwołali. Mieliśmy dużą frajdę z tego basenu. Jeśli mogę ci coś doradzić, to weź całoroczny. Nie trzeba go chować po sezonie.

wysiewanie rzeżuchy
ODPOWIEDZ