Foteliki czy Smart Kid Belt?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: kimi »

Używa ktoś może takiego zamiennika fotelika dziecięcego jak pasy https://smartkidbelt.com/ Producent ma wszelkie dopuszczenia i atesty do użytkowania a dodatkowo nie kosztują wiele i nie zajmują dużo miejsca. Macie w tym temacie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
kartadogry
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:03

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: kartadogry »

mamy dwie sztuki.. jeden dla syna 8 letniego ktory zwykle jezdzi w foteliku ale czasem babcia go odbiera ze szkoly i wtedy uzywa tych pasow a drugi dla 14 latka ktoremu zwykle pasy uciskaja brzuch a skb ustawia pas biodrowy na biodrach. swietna sprawa
Awatar użytkownika
lolek
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:48

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: lolek »

zgadzam sie, dobre rozwiazanie :) Nie ma co sie przejmowac negatywami, juz udowodniono raz jak konkurencja manipuluje faktami
Awatar użytkownika
raffka
Posty: 26
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:29

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: raffka »

jesli dziecko juz duze, wyroslo z fotelika to te pasy jak najbardziej sa dobrym rozwiazaniem :) sami mamy, korzystamy
Awatar użytkownika
pakiinia
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:26

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: pakiinia »

Mamy Smart Kid BElt my go nawet na wakacjach mięli , auto z wypozyczalni i nam się pas przydał bardzo. Urządzenie bezpieczne, nie drogie , no i bardzo się przydaje. Dla mnie świetna alternatywa dla fotelika czy podkładki
Awatar użytkownika
pakiinia
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:26

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: pakiinia »

Zobaczcie co nawet znalazłam w sieci https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/. Przeprowadzono testy dynamiczne kilku urządzeń , w tym łasnie SKB . I się okazuje, że ma bardzo dobre wyniki, nawet leprze od niektórych fotelików. Moim zdaniem testy wiarygodne, zainstalowane były specjalne czujniki na manekinach. Mozna je na stronie zobaczyc. Super, kolejny raz Smart Kid Belt pokazuje, że jest mega bezpieczny
Awatar użytkownika
lolek
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:48

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: lolek »

pakiinia pisze: ↑01 lut 2020, 13:26 Zobaczcie co nawet znalazłam w sieci https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/. Przeprowadzono testy dynamiczne kilku urządzeń , w tym łasnie SKB . I się okazuje, że ma bardzo dobre wyniki, nawet leprze od niektórych fotelików. Moim zdaniem testy wiarygodne, zainstalowane były specjalne czujniki na manekinach. Mozna je na stronie zobaczyc. Super, kolejny raz Smart Kid Belt pokazuje, że jest mega bezpieczny
dokladnie tak, szkoda tylko ze producenci fotelikow nie pokazuja swoich testow do opinii publicznej... czyzby wstyd??
Awatar użytkownika
Syl63
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:40

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: Syl63 »

lolek pisze: ↑02 lut 2020, 15:04
pakiinia pisze: ↑01 lut 2020, 13:26 Zobaczcie co nawet znalazłam w sieci https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/. Przeprowadzono testy dynamiczne kilku urządzeń , w tym łasnie SKB . I się okazuje, że ma bardzo dobre wyniki, nawet leprze od niektórych fotelików. Moim zdaniem testy wiarygodne, zainstalowane były specjalne czujniki na manekinach. Mozna je na stronie zobaczyc. Super, kolejny raz Smart Kid Belt pokazuje, że jest mega bezpieczny
dokladnie tak, szkoda tylko ze producenci fotelikow nie pokazuja swoich testow do opinii publicznej... czyzby wstyd??
Też mam takie zdanie. Ciężko gdziekolwiek znaleźć wyniki testów, nawet tych z homologacji. Ciężko porównać. Podoba mi się to, że Smart Kid Belt jest taki otwarty i wszystko pokazuje. A ten test tej fundacji tylko potwierdza to, jak to dobrym rozwiązaniem jest na tle zwykłych fotelików. Wypada rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
septemberka
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2020, 14:32

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: septemberka »

Te badania to chyba sa jakies nowe bo wczesniej na nie nie trafilam :D tak czy siak kupilam pasy zanim byly porownane do fotelikow. Wystarczyl mi fakt ze sa bezpieczne maja testy zderzeniowe itd
Awatar użytkownika
Karsson12
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:01

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: Karsson12 »

Ja od zawsze wolałem fotelik dla mojego synka
Awatar użytkownika
Syl63
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:40

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: Syl63 »

septemberka pisze: ↑24 lut 2020, 15:04 Te badania to chyba sa jakies nowe bo wczesniej na nie nie trafilam :D tak czy siak kupilam pasy zanim byly porownane do fotelikow. Wystarczyl mi fakt ze sa bezpieczne maja testy zderzeniowe itd
Z tego co czytałam, to badanie Smart Kid Belt było robione w zeszłym roku, a wyniki fundacja opublikowała w styczniu. Więc całkiem świeże badania.

chrystus miłosierny obraz
Awatar użytkownika
GodziNpl
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:52

Re: Foteliki czy Smart Kid Belt?

Post autor: GodziNpl »

Ja również wolę klasyczne
ODPOWIEDZ