Gadżety erotyczne

Różniaste różności!
Antoś78

Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Czy w Waszej sypialni korzystacie z jakiś gadżetów erotycznych ? Żona namawia mnie do zakupu kilku w celu przetestowania i wprowadzenia czegoś nowego w sypialni.
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Wiele osób korzysta z róznych gadżetów erotycznych w swojej sypialni i moim zdaniem jest to całkowicie normalne. Sam mam kilka akcesoriów i jestem z tego bardzo zadowolony.
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

W sieci znalałem wiele sklepów oferujących najrózniejsze produkty i cieżko jest coś wybrać. Co możesz mi polecić ? Masz jakiś sprawdzony sklep ?
Łucja25

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Łucja25 »

Jeśli chodzi o gadżety erotyczne to warto poeksperymentować i przekonać się czy to coś dla nas. Ja kilka zabawek zamówiłam w EROTINO i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je wykorzystać podczas igraszek z chłopakiem. W życiu trzeba szukać nowych doznań i oferta tego sklepu wam je zapewni. W razie czego macie 14 dni na zwrot.
Krystiano Ś

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Krystiano Ś »

jak nie wiesz jaki gadżety kupić albo jak się nimi bawić to wejdź na ShowUp gdzie można podejrzeć w "akcji" różnego rodzaju gadżety. W większości używają kobiety. Jak ma się ochotę to można nawet podpytać użytkowników jak się sprawują te urządzenia i czy warto zainwestować swoje parę groszy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

Może wybierzcie gadżety erotyczne które są dostępne na stronie bdsm abc tutaj jest wiele do wyboru. gadżety dla mężczyzn oraz dla kobiet. takie gadżety i zabawki są dobrym urozmaiceniem życia seksualnego. Czasem trzeba coś zmienić by nie popaść w rutynę i nudę.

nóż jkr200
ODPOWIEDZ