infekcja intymna

Różniaste różności!
gość

infekcja intymna

Post autor: gość »

Wróciłam z podróży no i niestety - zapowiada się że chyba dopadła mnie jakaś infekcja bo odczuwam ciągłe swędzenie w okolicach intymnych. Macie jakiś sprawdzony sposób? Słyszałam, że mozna robić jakieś nasiadówki albo coś takiego. Ale może lepiej zakupić sobie jakiś środek w aptece?
Awatar użytkownika
serniczka
Posty: 17
Rejestracja: 27 sie 2020, 20:14

Re: infekcja intymna

Post autor: serniczka »

Tutaj to najlepiej jest zadziałać w sposób skuteczny, żeby raz a dobrze pozbyć się tej infekcji intymnej. Moja siostra stosowała w takim przypadku żel feminum. Dzięki zawartości kwasu mlekowego powstrzymuje rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za zakażenia pochwy.
Awatar użytkownika
mika
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:47

Re: infekcja intymna

Post autor: mika »

Najważniejsze, że możemy sobie skutecznie radzić z infekcjami intymnymi. A w sumie łatwo o takie tak naprawdę. Błona śluzowa pochwy jest delikatna i wystarczy tak jak ja miałam, że pochwa będzie za słabo nawilżona i momentalnie robią się otarcia. Potem to boli i piecze. Preparaty są różne, ja wybrałam w aptece cicatridinę, ponieważ ma w składzie wyciągi z ziół i kwas hialuronowy, szybko da się odczuć ulgę stosując te globulki.
Anuśka

Re: infekcja intymna

Post autor: Anuśka »

Kobiety faktycznie często maja z tym problem, musimy pamiętać o tym ,że każda taka infekcja wymaga konsultacji lekarskiej warto sobie w temacie poczytać https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/ Lekarz wtedy przepisze nam odpowiednie leki i będziemy miały pewność ze dolegliwość zostanie wyleczona.
słota

Re: infekcja intymna

Post autor: słota »

Nawracające infekcje to też kwestia zachwianej flory bakteryjnej. Tak powiedziała moja Pani Doktor (chodzę do dr Boryczko z kliniki Renort - Słuchając ciała). Stosuję więc specjalne probiotyki dopochwowe, które zaleciła Pani Doktor, a też wyczytałam że warto spróbować przestać pić mleko oraz jeść wszelkie przetwory mleczne. Brak tych produktów może pomóc wyeliminować problem częstych infekcji intymnych.
ODPOWIEDZ