jak ratować firme?

Różniaste różności!
gość

jak ratować firme?

Post autor: gość »

Do pewnego czasu moja firma przynosiła spore zyski, ale w pewnym momencie zaczęła z jakiegoś powodu pogrążać się w kosztach. Byłam zmuszona ratować ją, korzystając z różnych dofinansowań i pożyczek. Na tą chwilę jeszcze jestem wypłacalna, lecz boję się, że będę niedługo miała nóż na gardle. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić?
Awatar użytkownika
pólka
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:50

Re: jak ratować firme?

Post autor: pólka »

Finanse to wiadomo są potrzebne, ale nie pomyślałaś żeby zacząć reklamować swoją firmę? Jeśli pójdziemy w dobry marketing to zobaczysz jak szynko firma może stanąć na nogi i zapewnić sobie płynność finansową. Skontaktuj się z agencją http://ebi-marketing.pl/ i ona już wypracuje dla Ciebie taką promocję że będziesz z pewnością zadowolona.
JakubPÓWI

Re: jak ratować firme?

Post autor: JakubPÓWI »

Myślę, że dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy jakiegoś dobrego prawnika, który się zajmuje restrukturyzacją. Wydaje mi się, że to będzie w stanie uratować Twoją firmę, tylko rzeczywiście musisz trafić na naprawdę dobrego profesjonalistę. Co o tym sądzisz?

___
Hotel Białka Tatrzańska
żaba

Re: jak ratować firme?

Post autor: żaba »

Zgadzam się tutaj w jedną z wypowiedzi, że może warto pójść w dobry marketing. W reklamie naprawdę jest siła. Mnie w tym zakresie bardzo pomógł Pan Piotr, którego znalazłam na stronie https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-warszawa/ . Dzięki jego wiedzy, doświadczeniu i pomysłom moja firma zaczęła być widoczna w sieci a na tym najbardziej mi zależało jak każdemu :) .
zośka

Re: jak ratować firme?

Post autor: zośka »

tez uważam, że marketing internetowy to dobra droga.
U nas content marketing w branży wnętrzarskiej bardzo się przyłożył do wypromowania samej firmy jak i produktów. Wydaje mi się, że obecnie to szczególna ważna gałąź rozwoju firm, szczególnie jeśli mowa o marketingu w internecie.
smołka

Re: jak ratować firme?

Post autor: smołka »

Moim zdaniem warto zastanowić się nad jej lepszym rozreklamowaniem. Musimy dbać o swoja widoczność w sieci dla konsumentów bo to nasi potencjalni klienci. Takie działania wymagają jednak konkretnej wiedzy więc najlepiej poszukać sobie specjalistów, którzy z takimi tematami mają do czynienia każdego dnia. Mój wybór padł na https://piotrpolok.pl/piotr-polok-o-cop ... 17-online/ , z czego jestem naprawdę zadowolona.
bebea

Re: jak ratować firme?

Post autor: bebea »

W sumie ja to mam sporo problemów i dla mnie naprawdę ważną kwestią jest wskazanie, jak wygląda nasza firma w teraźniejszości. I ja na razie mam na oku coś takiego jak kancelaria restrukturyzacyjna , bo bez tego nie uratuję mojej firmy. Taka jest prawda.
powiedziałacowie

Re: jak ratować firme?

Post autor: powiedziałacowie »

Może czasem jest to problematyczne, ale już ktoś wspominał o tym, że restrukturyzacja może prowadzić do uratowania firmy. Sama jestem za tym, by właśnie w ten sposób działać. Moim zdaniem to konkretne i bez żadnego problemu będziecie mogli się tym zająć.
ODPOWIEDZ