Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

Różniaste różności!
Myślicielka

Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

Post autor: Myślicielka »

Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?
Co myslicie o takiej formie wsparcia medycznego, która przez tę cała pandemię mocno się ostatnio rozwinęła? Macie dobre opinie o teleporadach czy nie? Korzystacie czy nie?
Pytam, bo trafiłam w necie na stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
gdzie można sobie umówić taką szybką poradę nawet w godzinę i normalnie mieć lekarza na video czy na telefonie, wypisane leki, zwolnienie itd.
I zastanawiam się czy nie skorzystać zamiast z masą chorych osób siedzieć gdzieś w przychodni w tych wariackich czasach.

jak myślicie?
rokitka

Re: Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

Post autor: rokitka »

Raz na jakis czas porada zdalna- rozumiem... ale nie ze za kazdym razem. Ja jakis czas temu bylam u ginekologa,mialam robioną cytologię i dowiedzialam sie , ze mam wirusa hpv , moja pani doktor zalecila mi kuracje zelem papilocare, ktory blokuje rozprzestrzenianie sie wirusa
monna

Re: Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

Post autor: monna »

ja nie mam nic przeciwko takiej metodzie kontaktu z lekarzem :) wiadomo, ze nie zawsze jest ona możliwa ale jeśli takie rozwiązanie wchodzi w grę to według mnie warto z tego korzystać :) ja w taki sposób umawiałam się ostatnio nawet do lekarza medycyny pracy :) podejrzewam, ze nie każda placówka daje takie możliwości swoim pacjentom ale warszawska przychodnia Medivita na pewno tak :) najlepsze jest to, ze na wizytę czekałam tylko 2 dni także tempo mają ekspresowe :) sympatyczna obsługa, rzetelnie przeprowadzona konsultacja. świetna placówka :)
morak

Re: Leczenie online - porady zdalne, tak czy nie?

Post autor: morak »

Przyznam się szczerze, że jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, warto zaufać placówkom medycznym o ugruntowanej reputacji. Z tego, co mi wiadomo, https://onkolmed.pl/ to jedna z takich placówek, specjalizująca się między innymi w leczeniu chorób nowotworowych. W poradni Onkolmed pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie, co sprzyja efektywnemu zwalczaniu nowotworów i poprawie jakości życia.
ODPOWIEDZ