Mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Patryk9
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:17

Mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu

Post autor: Patryk9 »

Wspólnie z mężem szukamy nowoczesnego, wygodnego i funkcjonalnego mieszkania we Wrocławiu. W grę wchodzi wyłącznie zakup lokalu z rynku pierwotnego, nie chcemy mieszkać po kimś.
Nasz wybór padł na firmę Vantage Development - https://vantage-sa.pl , mają w ofercie mieszkania takie, jakich szukamy. Jasne, ciepłe, dobrze zaaranżowane, dopełnione atrakcyjnym zagospodarowaniem przestrzeni wokół budynku.
Planujemy umówić się na spotkanie z przedstawicielami tej firmy, aby dopełnić formalności (mieszkamy poza Wrocławiem).
Czy ktoś z was korzystał z usług tego dewelopera? Wiem, że oferują też mieszkania w Warszawie, a na rynku istnieją długo - to chyba przemawia na korzyść firmy?
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu

Post autor: cubanka »

To może zerknijcie na to osiedle które Atal buduje na Jagodnie? Akurat ten deweloper jest znany w tym mieście bo to już kolejne osiedle jakie tu buduje więc jeszcze naprawdę z czego wybierać a ceny też jak za ten standard ma w porządku
Awatar użytkownika
Amelka31
Posty: 79
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:41

Re: Mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu

Post autor: Amelka31 »

A czy kojarzycie może te nowe mieszkania wrocław? Długo szukałam mieszkania we Wrocławiu, które by mi odpowiadało pod względem ustawienia mieszkania, wielkości oraz przede wszystkim lokalizacji. I wydaje mi się, że to może być strzał w dziesiątkę. Osiedle ma być naprawdę ładne, intymne i zapewniające prywatność. Zależy mi właśnie na spokoju. Ale oczywiście jest również dobrze skomunikowane z resztą miasta, więc nie będzie żadnego problemu z dojazdem do pracy. Co o sądzicie o tej inwestycji?
:)
ODPOWIEDZ