Ogród zimowy

Różniaste różności!
Kręciołek

Ogród zimowy

Post autor: Kręciołek »

Jak masz ogród lub planujesz sobie taki zrobić to polecam wykorzystać możliwości z oferty firmy https://www.drutex.pl/ bo mają systemy fasadowe oraz ogrody zimowe a to idealne rozwiązanie w naszym klimacie. Wszystko najwyższej jakości i w najlepszej cenie więc będziesz zadowolony jak inni ich klienci.

Łazarz

Re: Ogród zimowy

Post autor: Łazarz »

Faktycznie samo posiadanie ładnego ogrodu jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że również systemy nawadniania się przydają. Ja całkiem niedawno czytałem na stronie https://www.podlane.pl/blog/montaz-nazi ... wadniania/ właśnie o montażu takiego systemu i chyba u siebie również się na niego zdecyduję.

waszła

Re: Ogród zimowy

Post autor: waszła »

Ogrody zimowe są naprawdę piękne ale jednak wymagają przestrzeni, odpowiedniego zaangażowania. Nie dla mnie, ja wolę zadbać o swój ogród latem po prostu i wiosną. Bardzo lubię rośliny pnące, takie jak te https://florexpol.eu/322-rosliny-pnace . Dzięki temu ogrodzenie wygląda o wiele lepiej, na siatce już pięknie porosły mi rośliny i nawet zimą dobrze to wygląda.

andżelika

Re: Ogród zimowy

Post autor: andżelika »

Kręciołek pisze:
23 cze 2021, 9:58
Jak masz ogród lub planujesz sobie taki zrobić to polecam wykorzystać możliwości z oferty firmy bo mają systemy fasadowe oraz ogrody zimowe a to idealne rozwiązanie w naszym klimacie. Wszystko najwyższej jakości i w najlepszej cenie więc będziesz zadowolony jak inni ich klienci.
Ostatnio nawet znalazłam świetnego producenta kamienia ozdobnego i powiem wam, że od razu wybrałam doskonały kamień do swojego ogrodu. Prezentuje się po prostu rewelacyjnie, dodatkowo jego jakość jest wysoka, więc jestem bardzo zadowolona z wyboru

ODPOWIEDZ