Praca za granicą

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:06

Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Bywa tak ,że nasze sprawy finansowe nie układają się w sposób taki jak byśmy tego chcieli.Trzeba wtedy wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć czasami trudne decyzje.Tak właśnie potoczyło się w rodzinie mojego szwagra.Sytuacja finansowa zmusiła go do podjęcia pracy za granicą - raty kredytowe trzeba było spłacać i inne zobowiązania ...Najlepszym rozwiązaniem jakie znalazł okazała się praca za granicą; ale nie za wszelką cenę, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.Skorzystał z wyjazdu do Holandii za pośrednictwem agencji pracy In Person - https://inperson.pl/ .Wybrał tę agencję bo oferuje załatwienie pracy oraz ubezpieczenie i lokum, a to bardzo ważne sprawy.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Praca za granicą

Post autor: kimi »

Ja korzystam z sprawdzonych agencji jak ta na przykład http://www.faspacking.pl/pl/ Mają świetne oferty pracy na terenie Holandii głównie w szklarniach. Najważniejsze jednak że zapewniają nadzór od A do Z. Zapewnią ci transport i zakwaterowanie i pewną legalną pracę za godziwą stawkę. Nic ci się nie stanie i nikt cię nie oszuka jeśli będziesz korzystał z ich oferty.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Praca za granicą

Post autor: Diana »

Zanim zdecydujecie się na wyjazd do pracy za granicę, warto moim zdaniem jak najwięcej się na ten temat dowiedzieć. Na stronie https://polandworkforce.com/artykuly/ możecie sobie co nieco o takiej pracy poczytać i zobaczyć, jakie mogą z niej płynąć korzyści, ale też jakie formalności należy załatwić. Taka wiedza na pewno się Wam przyda :)
andżelika

Re: Praca za granicą

Post autor: andżelika »

Praca za granicą to bardzo dobra opcja, ponieważ możemy w ten sposób dosyć dobrze zarobić. Sama zdecydowałam się na wyjazd do Holandii przez dobre i sprawdzone biuro jakim jest https://hollandcontracting.pl/ . Tutaj można łatwo znaleźć pracę i to z naprawdę świetnymi warunkami
ODPOWIEDZ