skup nieruchomości

Różniaste różności!
Heniu94ę

skup nieruchomości

Post autor: Heniu94ę »

Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie skup nieruchomości Gdańsk. Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: skup nieruchomości

Post autor: pieknyolek »

Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie sc4.pl/dekoracje-dzieki-ktorym-dobijesz-targu-ze-skupem-nieruchomosci/ skup nieruchomości Gdańsk Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Co ciekawe lombard VIP także prowadzi skup nieruchomości: https://www.lombard-vip.pl/ 8-)

Obrazek
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: skup nieruchomości

Post autor: pieknyolek »

Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie sc4.pl/dekoracje-dzieki-ktorym-dobijesz-targu-ze-skupem-nieruchomosci/ skup nieruchomości Gdańsk . Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Zdecydowanie polecam Ci ten skup nieruchomości : https://skup123.pl/skup-mieszkan/


Obrazek
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 168
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: skup nieruchomości

Post autor: ewa920 »

Heniu94ę pisze: 21 cze 2021, 10:43 Dzień dobry bardzo. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego skupu nieruchomości. Np. przykładem niech będzie skup nieruchomości Gdańsk. Koniecznie szukam czegoś, co będzie zapewniać gotówkę od ręki i minimum formalności. Przeczytam każdą wypowiedź!
Jeśli chodzi o skup nieruchomości Gdańsk warto skontaktować się z firmą GRB Nieruchomości. Dzięki swojemu doświadczeniu na pewno będą w stanie pomóc Ci ze sprzedażą. Z jakiegoś powodu mają dobre opinie i moje zaufanie, więc na pewno Ciebie nie zawiodą - polecam :)
LukSko

Re: skup nieruchomości

Post autor: LukSko »

Omijajcie ludzie tego typu firmy(skupujące nieruchomości za gotówkę) szerokim łukiem.

Więcej jest z tego problemów niż potencjalnych korzyści.

Skupują za ceny ponizej wartości rynkowej - co jest niezgodne z prawem- potem US podwyższa cenę takiej sprzedaźy do wartości rynkowej i ma si 2 razy większy podatek do zapłacenia, notariusz od takich firm działa oczywiście na ich korzyśc oczywiście o takiej kwestii nie informuje. Cała transakcja spzedazy jest realizowana przez kilka spółek, i negocjować trzeba w akcie notarialnym każdy przecinek.

Ja skorzystałem - bo wykorzystują sytuację ludzi bez wyjścia i mam teraz większy problem niż przed sprzedażą
ODPOWIEDZ