sprzątanie

Różniaste różności!
boguśka

sprzątanie

Post autor: boguśka »

Witam. W jaki sposób ułatwiacie sobie sprzątanie w domu? Według mnie warto jest korzystać z nowości jakie mamy teraz dostępne. W tym celu kupiłam właśnie bezprzewodowy odkurzacz roomba. Bardzo mnie odciąża i co ważne, perfekcyjnie odkurza i świetnie radzi sobie z każdym zabrudzeniem

https://mirapolnext.pl/zestaw-garnkow-tefal-l67190-pokrywki-p-15427.html

ewuś

Re: sprzątanie

Post autor: ewuś »

W domu można rozplanować sprzątanie i nie będzie ono trudne. Jednak dokładne uporządkowanie biura to trudne zadanie. Jak najbardziej firma https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-mokotow/ może pomóc w takich usługach. Mają doświadczenie i sprzęt, więc szybko posprzątają całe biuro.

Weronika24

Re: sprzątanie

Post autor: Weronika24 »

Ja mam iRobot Roomba od pół roku i naprawdę oszczędzam bardzo dużo czasu. Mając w domu dziecko i dwa koty podłogę trzeba odkurzać codziennie. Wyodkurzanie naszego trzy pokojowego mieszkania zawsze zajmuje trochę czasu, zwłaszcza kiedy trzeba to robić każdego dnia, od kiedy kupiłam robota, odkurza się samo a ja mogę poczytać książkę albo pooglądać serial. Zwykle włączam go wieczorem, kiedy córka już śpi. Dodatkowo robot sprzątający i koty w domu to super połączenie ; ) Biegają za nim, jeżdżą na itd :)

ODPOWIEDZ