usg piersi

Różniaste różności!
aurelia trąbka

usg piersi

Post autor: aurelia trąbka »

Cześć Dziewczyny, szczerze mówiąc nie wiem co mam napisać, bo leżę i wyję. Właśnie wybadałam sobie guza. Mam 35 lat, obciążenie genetyczne i już mam najczarniejsze wizje jakie mogą być :'(
Jakieś 8 miesięcy temu miałam USG, lekarz stwierdził, że coś mu się nie podoba i wysłał mnie na mammografię-wynik wyszedł OK, więc nie było potrzeby aby ciągnąć temat. Teraz szok. Muszę na szybko powtózyć badanie piersi. Gdzie najlepiej??
trójkąt

Re: usg piersi

Post autor: trójkąt »

Aurelia Trąbka, nie panikuj jeszcze. Guzek może nie być poważny! W Warszawie masz klinikę https://multimed.pl/ , która ma bardzo dobre opinie i tu szybko zbadasz piersi. Dla mnie jedna z lepszych placówek (też cenowo) i muszę powiedzieć, że zawsze spotkałam się tu z dobrą oraz solidną opieką. Trzymam za Ciebie kciuki!
michainamaśka

Re: usg piersi

Post autor: michainamaśka »

USG piersi możesz wykonać w Białymstoku: https://www.cmryska.pl/usg-w-bialymstoku/. Pewnego dnia sama poczułam coś i natychmiastowo się tam udałam. Na moje szczęście wszystko okazało się być w porządku. Mogę polecić tę klinikę z całego swojego serca ;)
viśta

Re: usg piersi

Post autor: viśta »

Racja, klinika którą poleca @trójkąt tj. https://multimed.pl/ to jedna z lepszych klinik od usg w stolicy. Bardzo sobie cenię, bo terminy badań nie są odległe i w cenie ma się zapewnioną świetną opiekę – lekarze życzliwi i bardzo dokładni, personel uprzejmy i pomoc. Nic dodać, nic ująć.
ODPOWIEDZ