Wysyłka paczki za granicę

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 86
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Wysyłka paczki za granicę

Post autor: Nastka »

Ile razy wysyłam paczkę do rodziny czy znajomych za granicę, to mam obawy, czy dojdzie ona pod właściwy adres i czy będzie dostarczona w nienaruszonym stanie. Trafiłam ostatnio na takie usługi kurierskie, że dwa razy miałam z paczkami problemy. Wkrótce znowu muszę zlecić wysyłkę do Anglii i przesyłka będzie gabarytowa oraz wartościowa. Jakiej firmie mogłabym ją powierzyć, żeby być spokojną?
Awatar użytkownika
zings
Posty: 59
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:55

Re: Wysyłka paczki za granicę

Post autor: zings »

Ja także za każdym razem mam wątpliwości jak wysyłam paczki do córki w Irlandii. Niestety wysyłając paczki zwłaszcza takie o większej wartości mamy pewne wątpliwości. Na szczęście ja mam ten problem z głowy od kiedy korzystam z usług tej firmy https://www.speedpack.com.pl/. Firma ta ma długoletnie doświadczenie w przewozie takich paczek i są godni zaufania. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy kurierskiej
Awatar użytkownika
Belzub
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:20

Re: Wysyłka paczki za granicę

Post autor: Belzub »

Speedpack , to chyba jedyna firma kurierska, której można zaufać. Wyjątkowo dużo razy zawiodłam się na kurierach. Nawet gdy przeprowadzałam się do Niemiec i chciałam skorzystać z profesjonalnego transportu. Moje meble dojechały w strasznym stanie. Znajomy polecił mi Speedpaki i u nich nie było żadnych problemów. W dodatku cały proces przewozu mogłam spokojnie śledzić.
Awatar użytkownika
telebim
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:46

Re: Wysyłka paczki za granicę

Post autor: telebim »

Nie wiem dlaczego ale wysyłanie paczek za granice kojarzyło mi się z wielkim stresem i nerwami czy paczka na pewno dojdzie tam gdzie powinna. Zastanawiałam się jaką firmę wybrać i koleżanka poleciła mi SpeedPack. Do tej pory nie miałam miłych doświadczeń, ale dzięki tej firmie wiem,że moje paczki dotrą na czas i to w nienaruszonym stanie. A to bardzo ważne przy wysyłce paczek
ODPOWIEDZ