Zakup Smart Kid Belt

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Zakup Smart Kid Belt

Post autor: kimi »

Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak pasy https://smartkidbelt.com/pl/ które są zamiennikiem fotelików dziecięcych? Sprawdzałam stronę producenta i mają wszelkie atesty i dopuszczenia a koszt zakupu to śmieszna cena. Kupować czy nie? W moim samochodzie takie coś sprawdzi się idealnie bo większe foteliki ciężko będzie upchać.
Awatar użytkownika
andrew_89
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:52

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: andrew_89 »

Bardzo trafne sugestie i wskazówki. Liczę na to, że sprawdzą się w rzeczywistości.
Obowiązkowo zanieście lekarzowi prezent. Nie zapominajcie: Wasze zdrowie jest w waszych rękach!
Awatar użytkownika
Kasienka33
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:22

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: Kasienka33 »

Jak dla mnie zakup pasów smart kid belt, jest bardzo dobrą opcją. według mnie to świetna alternatywa dla fotelika. przede wszystkim ogromna wygoda ;)
Awatar użytkownika
Juy6ash6
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:27

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: Juy6ash6 »

zdecydowanie wolę sprawdzone foteliki.
-
olejek CBD
Awatar użytkownika
ravka
Posty: 89
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:28

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: ravka »

pasy tez sa sprawdzone, posiadaja odpowiednie certyfikaty i badania, zreszta, mozna sobie poczytac tutaj https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ polecam sie zapoznac
Awatar użytkownika
makowela
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 8:41

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: makowela »

Używamy takich pasów dla córki i są naprawdę fajne, proste w obsłudze i bezpieczne o czym producent informuje u siebie na stronie.
Awatar użytkownika
Syl63
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 19:40

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: Syl63 »

ravka widziałam te testy. Zaskakujące. Smart Kid Belt wypadł całkiem przyzwoicie w nich. Co by nie napisać że kilka fotelików pozamiatał :)
Awatar użytkownika
Gvi65er4
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 22:32

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: Gvi65er4 »

nie przekonuje mnie.
-
sukienki boho
ośka

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: ośka »

a mnie przekonuje, pasy maja testy, maja homologacje, sa normalnie dopuszczone do uzytku
tryłka

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: tryłka »

Gvi65er4 pisze: ↑07 cze 2020, 11:58 nie przekonuje mnie.
a nie przekonuje czemu? bo ja przegladajac takie testy jak https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/ht ... 5AY4MNW_3U jestem pewna, ze nagonke to konkurencja kreci bo im obroty spadaja
Dariusz87

Re: Zakup Smart Kid Belt

Post autor: Dariusz87 »

Dla mnie Smart Kid Belt sprawdza się w kazdej podrozy- tej zagranicznej i tej po Polsce. Warto kupić. Solidnie wykonane urzadzenie. Pas jest jak dla mnie mega wynalazkiem, naprawdę prosty pas , a dziecko bezpiecznie może podróżować. Produkt bardzo ułatwiający życie- nie marnuje sie czasu na przenoszenie fotelika z jednego auta do drugiego.
Widziałem w internecie testy zderzeniowe, urzadzenie sprawdziło sie jak nalezy.
oczywiscie zanim kupilem to dzieciom przeczytalem wiele artykułow na temat tego wynalazku.

gra faraon poradnik
ODPOWIEDZ