zdrowe oczy

Różniaste różności!
Renatka89

zdrowe oczy

Post autor: Renatka89 »

Witam. Ja nie mogłem się przyzwyczaić do okularów, a soczewek bym nie umiał założyć, więc pomyślałem o laserowej korekcji wzroku. Znajomi przekierowali mnie tutaj [url[https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie[/url] i po zapoznaniu się z ofertą zdecydowałem się na zabieg. Za niewielkie pieniądze mam szybki, trwały efekt i o to w tym chodzi. Niestety strasznie sie boje. Czy taki zabieg starcza raz na cale zycie? Czy boli? Czy odbywa sie pod calkowitym znieczuleniem? Mam bardzo wiele pytan,wiec jak ktos mial taki zabieg rosz o komentarz.
aulaś

Re: zdrowe oczy

Post autor: aulaś »

Renatka89 pisze: 10 lis 2021, 4:29 Witam. Ja nie mogłem się przyzwyczaić do okularów, a soczewek bym nie umiał założyć, więc pomyślałem o laserowej korekcji wzroku. Znajomi przekierowali mnie tutaj [url[https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie[/url] i po zapoznaniu się z ofertą zdecydowałem się na zabieg. Za niewielkie pieniądze mam szybki, trwały efekt i o to w tym chodzi. Niestety strasznie sie boje. Czy taki zabieg starcza raz na cale zycie? Czy boli? Czy odbywa sie pod calkowitym znieczuleniem? Mam bardzo wiele pytan,wiec jak ktos mial taki zabieg rosz o komentarz.
Ze mną to tak łatwo nie jest. Ogólnie wzrok mam okej, ale prawda jest taka, że jak tylko przychodzi jesień, to co chwilę choruję. Są różne przyczyny grypy , ale u mnie nikt jeszcze ich nie odkrył. A w razie czego to przecież musiałabym ogólnie też coś z oczami zrobić, bo co mi się zatka nos, to oczy łzawią, masakra.
ODPOWIEDZ