Strona 1 z 1

gadżety reklamowe

: 26 lip 2021, 15:49
autor: Przecław88
Cześć, nie masz pomysłu jak rozreklamować firmę? Według mnie fajnym rozwiązaniem będzie kupienie breloków, na których można wykonać nadruk. Na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ znajdziecie sklep z takimi produktami. Uważacie, że warto kupować z internetu?

Re: gadżety reklamowe

: 08 paź 2021, 10:57
autor: Lubomiśka
Jeśli szukacie miejsca, gdzie wykonają Wam nadruki czy też znakowanie odzieży, to polecam sprawdzić ofertę https://www.reflect.pl/sublimacja.html . Druk odporny jest na wielokrotne pranie i nie jest wyczuwalny w dotyku. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.

Re: gadżety reklamowe

: 10 paź 2021, 21:35
autor: beatrix
Przejrzyjcie sobie koniecznie ofertę na tej stronie https://www.opengift.pl/bidony-i-butelki-z-nadrukiem/ . Macie tam bowiem namiar na stronę, gdzie można zakupić różnego rodzaju gadżety reklamowe. Wybór jest naprawdę ogromny. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość, aby zadowolić swoich klientów.

Re: gadżety reklamowe

: 03 lis 2021, 18:17
autor: Miśka
Nadruki na koszulki sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się mała waga reklamy jednocześnie z wysoką wartością przekazywanej treści i zachowaniem silnej ekspozycji na odbiorcę. Osoba nosząca przedmiot z treścią reklamową obracając się w danym środowisku, może pośrednio przyczyniać się do pozyskiwania nowych klientów. Drukarnia https://www.reflect.pl/sitodruk.html ma bardzo interesującą ofertę. Warto pamiętać, że tekstylia to nie tylko ubrania. Świetnym materiałem na umieszczanie grafik promocyjnych mogą być druk na smyczach, flagach reklamowych, transparentach, obrusach czy odzieży roboczej. Drukarnie są w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia na przeróżnych formach medium podkładowego.

Re: gadżety reklamowe

: 14 lis 2021, 22:35
autor: Małgośka1
Wiecie to dużo zależy od tego ile pieniążków chcemy przeznaczyć, bo gadżetów jest od groma. Można zrobić odzież firmową z logo. Kraków ma taką firmę, która robi https://grafihaft.pl/odziez-reklamowa/ My zamawialiśmy koszulki jako gratisy dla klientów, a dla całej załogi polary oprócz tego i chodzimy w nich oczywiście, to dodatkowa reklama. Także fajna sprawa. Jeśli macie mniejsze pieniążki warto zacząć od breloków, długopisów czy smyczek. Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Re: gadżety reklamowe

: 10 sty 2022, 9:34
autor: stryj
Reklama każdej firmy to obecnie podstawa. Każda branża obecnie to naprawdę ogromna konkurencja więc trzeba się czymś wybić, pozostać zauważonym. Form reklamy jest całe mnóstwo więc warto korzystać z różnych, jednak w mojej ocenie nie można zapominać absolutnie o tej internetowej. To ona daje nam największe możliwości i pozwala dotrzeć do jak największej ilości naszych potencjalnych klientów. Dlatego oprócz gadżetów warto zainwestować w reklamę w sieci. Ja nie mając wiedzy żadnej w tej dziedzinie od razu zacząłem szukać pomocy. Mój wybór padła na Pana Piotra, którego znalazłem na https://www.rmf.fm/magazyn/news,28377,p ... slowa.html