Jedzenie na podróż

Wątek o tym, jak zaplanować podróż autem, o czym pamiętać przy pakowaniu, czego unikać.
Awatar użytkownika
sezamkowa
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2020, 16:28

Jedzenie na podróż

Post autor: sezamkowa »

Co Wam się sprawdza w podróży, jakie jedzenie i picie? Głównie o dzieci mi chodzi, żeby nie nabrudziły w samochodzie za bardzo ;) Póki co wymysliłam koniecznie wodę z dzióbkiem i musy owocowe Kubuś 100%, albo takie z jogurtem, wiecie, wyciskane z tubki. Co jeszcze?
Awatar użytkownika
parostatkiem
Posty: 26
Rejestracja: 23 sie 2020, 7:56

Re: Jedzenie na podróż

Post autor: parostatkiem »

cokolwiek suchego
i mordoklejki
Mamuś

Re: Jedzenie na podróż

Post autor: Mamuś »

W podróży świetnie się sprawdzą batoniki energetyczne i woda smakowa. My zawsze zabieramy ze sobą wodę cytrynową https://cymes.pl/produkty/napoj-niegazo ... ytrynowym/, która nie tylko gasi pragnienie lecz również daje nam dodatkowo orzeźwienie.
działaczka

Re: Jedzenie na podróż

Post autor: działaczka »

Powiem tak, jeśli podróż jest krótka to ok, kanapki i jakiś batonik wystarczy. Inaczej sprawy się mają, jeśli podróż jest dłuższa a wiadomo jak teraz wygląda sprawa z barami czy restauracjami. Dlatego ja przygotowuję sobie jedzenie w domu i pakuję w pojemniki próżniowe. Moim zdaniem zdecydowanie dłużej utrzymują one posiłki świeże. Nawet sałatka ze świeżych warzyw po kilku godzinach w podróży nadaj jest świeża i chrupiąca a nie zmęczona jak to czasami bywa.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Jedzenie na podróż

Post autor: pieknyolek »

sezamkowa pisze: ↑13 sie 2020, 17:42 Co Wam się sprawdza w podróży, jakie jedzenie i picie? Głównie o dzieci mi chodzi, żeby nie nabrudziły w samochodzie za bardzo ;) Póki co wymysliłam koniecznie wodę z dzióbkiem i musy owocowe Kubuś 100%, albo takie z jogurtem, wiecie, wyciskane z tubki. Co jeszcze?
Jak to jakie jedzenie? Wiadomo, ze słodycze :D Kupuje sobie zawsze wcześniej zapas w https://e-szop24.pl/podkategoria,154,DL ... dycze.html :)

Obrazek
ODPOWIEDZ