życie erotyczne

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

życie erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

Macie może jakieś rady dla osoby nieśmiałej której brakuje odwagi a chciałaby mieć życie seksualne lepsze niż do tej pory??
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:10

Re: życie erotyczne

Post autor: karola2468 »

Według mnie powinieneś skorzystać z https://xn--wiat-feromonw-mlb16m.pl/ poczytaj o tym dokładnie na stronie. Masz tam także możliwość zamówienia tego produktu. Polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: życie erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

Dzięki za poradę. Właśnie zakupiłem ten produkt.
Awatar użytkownika
mika
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:47

Re: życie erotyczne

Post autor: mika »

Życie erotyczne w każdym związku jest bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że u mnie dużo w pozytywny sposób zmieniła antykoncepcja i belara jaką stosuję. Jak się człowiek nie stresuje to zupełnie inna bajka. Wcześniej zdarzało się, że unikałam seksu, a teraz często inicjatywa leży po mojej stronie właśnie.
Awatar użytkownika
olka88
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:50

Re: życie erotyczne

Post autor: olka88 »

Czasami jest tak, ze po prostu nie chcemy być w ciazy a jest wpadka, pamietajcie, zeby mieć w takiej sytuacji tabletka poronna one moga nam uratować sytuację :)

htc desire c vs
Awatar użytkownika
czepialska
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:06

Re: życie erotyczne

Post autor: czepialska »

Moje życie erotyczne jest na bardzo dobrym, wysokim poziomie. A wszystko za sprawą mojego kochanego faceta, ale też i bardzo dobrego zabezpieczania się, a mianowicie tabletek antykoncepcyjnych vines.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: życie erotyczne

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby moj lekarz rodzinny przepisał mi antykoncepcje/ Czy to mozliwe? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://onlinerecepta.pl/czy-lekarz-rod ... koncepcje/ Co o tym sądzicie? Czy wasi lekarze pierwszego kontaktu kiedys przepisywali wam antykoncepcje?
Hanaś

Re: życie erotyczne

Post autor: Hanaś »

mika pisze: ↑28 cze 2020, 21:27 Życie erotyczne w każdym związku jest bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że u mnie dużo w pozytywny sposób zmieniła antykoncepcja i belara jaką stosuję. Jak się człowiek nie stresuje to zupełnie inna bajka. Wcześniej zdarzało się, że unikałam seksu, a teraz często inicjatywa leży po mojej stronie właśnie.
Gdyby antykoncepcja zawiodła to ciążę można legalnie przerwać w Czechach, 5 km od Polsk jest klinika Stonava, czeskie prawo dopuszcza aborcję do 12 tygodnia ciąży.
Julitka Ł

Re: życie erotyczne

Post autor: Julitka Ł »

Dla mnie zycie erotyczne jest bardzo ważne, dlatego ja aby mieć spontaniczny sex używam pigułki. Wiele osób ma stres, a to przed niechcianą ciążą, stosują tak zwany stosunek przerywany https://antykoncepcjanamiare.pl/stosune ... konieczne/ A to bardzo stresujące zarówno dla partnera, jak i dla partnerki. Dzięki skutecznej antykoncepcji, nasze życie seksualne może wyglądać zupełnie inaczej. I mamy pewność że jesteśmy zabezpieczeni
ODPOWIEDZ