Najlepszy kurier jaki?

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
szalan
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Najlepszy kurier jaki?

Post autor: szalan »

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
Awatar użytkownika
ronkit
Posty: 61
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:10

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: ronkit »

Z tego co mi wiadomo to cennik paczek kuriera Ambro jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych firm kurierskich więc warto go sobie sprawdzić. Opinie ma naprawdę dobre
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: pistaka »

Z tego co się orientuję to paczka kurierem DPD dochodzi do adresata zawsze szybko i usługi ten kurier ma konkurencyjne cenowo więc przyjrzyj się bliżej jego usługom.
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: Ewka9 »

Też wiele rzeczy zamawiam online i na przykład saszetki na gotówkę.
mazuryzapolceny.pl
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: Ewka9 »

Opłaca się także sprawdzić gdzie w Warszawie kupić skórzaną torbę. Macie sporo torebek?
mazuryzapolceny.pl
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 28
Rejestracja: 03 wrz 2019, 9:32

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: Doris »

szalan pisze: ↑20 wrz 2020, 21:26 Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
Jeśli szukasz najtańszej opcji to sprawdź u pośrednika. Broker ma zawsze oferty kilku firm kurierskich i możesz sobie wszystko porównać. Przez brokera możesz bez problemu nadać paczki krajowe, a także zagraniczne np. paczki do usa. Na rynku jest sporo takich brokerów. Bez problemu można znaleźć coś dla siebie.
dąbJan13

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: dąbJan13 »

Jeśli szukalibyście firmy kurierskiej która przewozi paczki do Anglii to mogę wam polecić przewoźnika Super Busy.

ciucholand internetowy tani
królkarol

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: królkarol »

A mnie zastanawia jak cenowo wygląda taki transport paczki do anglii z firmą kurierską? Będę potrzebował wysłać prezent świąteczny:)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: Najlepszy kurier jaki?

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, co sądzicie o transporcie delikatnych towarów? Mam zlecenie na obraz i bardzo zalezy mi na tym,aby nawiazac wspolprace z firma transportowa. https://pks-sa.com/ Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie zalezy mi na tym,aby obrazy były opakowane dobrze,a transport ich delikatny.
ODPOWIEDZ