Sylwester 2018

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
celia88
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:44

Sylwester 2018

Post autor: celia88 »

Wiem, że trochę późno, ale może jeszcze coś doradzicie. Gdzie na Sylwestra 2018? Marzą mi się góry, ale nie wiem czy jeszcze coś znajdę. Macie jakieś sprawdzone miejscówki, gdzie jeszcze są wolne miejsca? Nie muszą to być imprezy zorganizowane, może być domek, mieszkanie do wynajęcia. Z góry dzięki za wszelkie info.
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Sylwester 2018

Post autor: agata7 »

W Zakopanym, Krakowie czy Wrocławiu Sylwester organizowany jest na rynku. Warto się wybrać na taką imprezę. Podejrzewam tylko, że z noclegami może już być kiepsko. My rezerwowaliśmy już we wrześniu.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 8:29

Re: Sylwester 2018

Post autor: Karolina »

Trochę spóźniona odpowiedź, ale może w przyszłym roku ktoś skorzysta. Polecam różne wycieczki i sylwestry organizowane z groupona. Za nie wielką cenę można dostać fajną wycieczkę.
Awatar użytkownika
terina
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:57

Re: Sylwester 2018

Post autor: terina »

Ostatnio miałem problem w znalezieniu czegoś takiego. Przydał mi się ten temat.
Chciałabym mieć taką rękę. Jedną jedyną rękę, która poprowadzi mnie i wskaże mi drogę...
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Sylwester 2018

Post autor: ewa920 »

Też mi się marzy sylwester w górach. To naprawdę świetna zabawa. Mi wpadł w oko ostatnio https://www.sylwesterwgorach.eu/ i chyba będę tam robić rezerwację. Chyba każdy z nas marzy o wyrwaniu się z domu na tą jedną noc chociaż. My co roku spędzamy sylwestra u domu i już mam dość. Chcę gdzieś pojechać.
ODPOWIEDZ