Organizacja wesela

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
wancia
Posty: 29
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:42

Organizacja wesela

Post autor: wancia »

Jak szukasz pięknej sali to wydaje mi się, ze tutaj http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html, znajdziesz bardzo dobrą lokalizację i prze piękną salę. Według mnie w tym miejscu warto zorganizować wesele. Jedzenie też jest tutaj dobre
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Organizacja wesela

Post autor: Diana »

A czy kupiliście już wszystkie dekoracje weselne? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl, w którym znajdziecie naprawdę ogromny wybór takich właśnie ozdób. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
niesiona
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:47

Re: Organizacja wesela

Post autor: niesiona »

Jako podróżniczka byłam na wielu przyjęciach i żałuję tylko, że ten fotograf ślubny Katowice nie był w stanie przyjechać i ich fotografować. Na pewno ma talent do tego, co ma robić, a ja miałabym prawdziwą pamiątkę z tych wspaniałych chwil. Widziałam jego prace i wydaje mi się, że nikogo lepszego się po prostu nie znajdzie, jeśli się myśli o porządnie wykonanej pracy.
Rakią

Re: Organizacja wesela

Post autor: Rakią »

We Wrocławiu byłam na weselu w Restauracji Orbita. Sala jest piękna i przestronna, obsługa z uśmiechem dbała o gości, a jedzenie też pierwsza klasa. Z tego co słyszałam ceny mają dość atrakcyjne, więc warto zwrócić na nich uwagę przy wyborze sali.
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2020, 16:54

Re: Organizacja wesela

Post autor: piotrekm0 »

Jeżeli chodzi o organizację udanego wesela to bardzo ważne znaczenie ma również zakup dobrej jakości alkoholu. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się tutaj tradycyjna wódka weselna. Sam postawiłem na takie rozwiązanie podczas mojego wesela i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Wódkę znalazłem w ofercie hurtowni internetowej weselnealkohole.pl.
Grębjan

Re: Organizacja wesela

Post autor: Grębjan »

Polecam miejsca na wesele w nieco innym klimacie. Co powiecie na ślub w plenerze w ogrodzie a wesele w zabytkowej stodole? Takich bajkowych miejsc jest teraz w okolicach Warszawy co najmniej kilka. Pełna listę znajdziecie tutaj: https://vascoimages.pl/stodola-na-wesel ... -warszawy/. Rzućcie okiem. Jestem przekonana, że niejedno Was zachwyci.
zośka

Re: Organizacja wesela

Post autor: zośka »

Myślałem że organizacja wesela będzie niesamowicie przyjemna sprawa i faktycznie na samym początku tak było zrobiłam listę rzeczy do zrobienia i poruszam się zgodnie z planem Niestety w międzyczasie Dlaczego wychodzić różne problemy na przykład z dziećmi, które będą niosły kwiaty. Gdzie ja teraz na 2 miesiące przed weselem kupie garnitury chłopięce producent?
Awatar użytkownika
mika
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:47

Re: Organizacja wesela

Post autor: mika »

Organizacja wesela wymaga wielu przygotowań. Najtrudniej to zgrać wszystko razem jeśli chodzi o termin. Jak już jest sala i muzyka, to już dużo. A potem sukcesywnie inne rzeczy można zamawiać. Modne robi się korzystanie z usług znanych gwiazd, które mogą swoim występem uświetnić przyjęcie weselne. Może to być na przykład zespół Bayer Full. Jak czytałam na portalu ślubnym to można do nich napisać przez stronę internetową zespołu. Byłoby to coś niezapomnianego zdecydowanie.
Łania29

Re: Organizacja wesela

Post autor: Łania29 »

Chyba każda panna młoda marzy o pięknym i wystawnym weselu w hotelu. Często zapraszamy na wesele bardzo dużo rodziny nawet takiej z daleka, dlatego ważne jest by hotel ten miał wszystko co niezbędne i nowoczesne. Ustalmy jednak najpierw listę gości weselnych bo wtedy będziemy wiedzieli ilu gości będzie w tym hotelu i na ile osób potrzebować będziemy salę weselną. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z organizacją poradźcie się fachowców.Na tym blogu - znalazłam mnóstwo przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystamy przy organizacji wesela.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Organizacja wesela

Post autor: kira29 »

Na pewno jest to wydarzenie bardzo wyjątkowe i mające spore znaczenie w kontekście dalszych działań. Warto zatem przygotować się na działanie w tym zakresie i wiedzieć, co i jak. Także stroje nie mogą być tu przypadkowe. Stąd też propozycja od https://dastan.pl/ jest czymś na co warto zwrócić uwagę i czemu warto poświęcić nieco uwagi i czasu.
Olha178

Re: Organizacja wesela

Post autor: Olha178 »

Bardzo długo szukałam odpowiedniego fotografa na mój ślub i postanowiłam wybrać fotograf ślubny łódź Marcin Drechna. Współpraca okazała się rewelacyjna, zdjęcia wyszły naprawdę świetnie, ważne jest dla mnie też to, że uchwycił na nich wartościowe dla naszego życia momenty.
Władysław

Re: Organizacja wesela

Post autor: Władysław »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://www.slubnezakupy.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi dekoracjami, dodatkami ślubnymi i weselnymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
zulemaa

Re: Organizacja wesela

Post autor: zulemaa »

A czy macie już wybraną kreację na ślub? Jak nie, to możecie zwrócić uwagę na firmę suknieboho.pl - ponieważ tam mają naprawdę boskie suknie ślubne lublin i to najróżniejszego rodzaju. Macie tam szeroki wybór w poszczególnych modelach.
Weronika22

Re: Organizacja wesela

Post autor: Weronika22 »

Fajną opcją może być też wesele na łonie natury. Dużo porad w tym temacie znajdziecie tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ . Jedną z głównych zalet ślubu w plenerze jest to, że możecie dokładnie wybrać miejsce, które ma dla was szczególne znaczenie. To może być ulubiona plaża, miejsce, gdzie poznaliście się, czy też urokliwa winnica. Ta swoboda wyboru lokalizacji pozwala na stworzenie wyjątkowej opowieści miłosnej, która odzwierciedla waszą historię.
Sławomir

Re: Organizacja wesela

Post autor: Sławomir »

Na jakie kwiaty na wesele się zdecydowaliście i dlaczego? osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzic stronę, na której znajdziecie poradnik ślubny, z którego sam skorzystałem.
ODPOWIEDZ