Hotelborowina.pl - porady

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Arabella
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 8:48

Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Arabella »

Hej, czy ktoś z Was nocował w hotelu Borowina? Jakie są Wasze wrażenia? Chciałabym zorganizować tam szkolenie.
Awatar użytkownika
Justyna85
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 14:35

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Justyna85 »

Hotel Borowina to super miejsce blisko natury, z dala od zgiełku miasta. Można tam odpocząć i się zrelaksować
Awatar użytkownika
Jonasz1970
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 3:28

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Jonasz1970 »

Super miejsce. Dania wychodzące spod rąk mistrza kuchni robią wrażenie i są obłędnie dobre. Polecam
Awatar użytkownika
Herakles1972
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 8:32

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Herakles1972 »

Dawno nie spędziłem tak udanego weekendu poza miastem. Hotel ma super warunki i ta bliskość lasu... Wspaniałe miejsce.
Awatar użytkownika
gwido89
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 10:40

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: gwido89 »

Super miejsce na szkolenia bądź warsztaty. Jeżeli cenisz sobie miejsce pełne spokoju i harmonii to idealnie trafiłaś.
Awatar użytkownika
ludowit_87
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 6:54

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: ludowit_87 »

Organizowałem tam warsztaty z zakresu kompetencji miękkich. Myślę, że nie mogłem trafić lepiej. Super jedzenie, pokoje super zaaranżowane, bliskość natury... Czego chcieć więcej? ;)
Awatar użytkownika
Nikodema_79
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 1:08

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Nikodema_79 »

Tutaj oświadczył mi się mój narzeczony, a teraz aktualny mąż :) Często tutaj wracamy. Mamy bardzo miłe wspomnienia, ale to miejsce przede wszystkim pozytywnie nastraja do życia!
Awatar użytkownika
Ginter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:03

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Ginter »

Zorganizowałem tutaj swoje 50 lecie. To był wspaniały wybór. Hotel jest bardzo elegancko zaaranżowany, dania w restauracji zachwycają smakiem i pomysłowością. Chętnie tam jeszcze wrócę.
Awatar użytkownika
Leslaw1975
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:49

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Leslaw1975 »

Miło jest spędzać czas w tak fajnie zagospodarowanym hotelu. Obsługa miła, sympatyczna i bardzo kompetentna. Polecam
Awatar użytkownika
filip
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 9:23

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: filip »

Hotel Borowina to miejsce dla każdego. Wszyscy znajdą tutaj miejsce dla siebie. Las to miejsce to do odpoczynku i refleksji, które wieczorem można pogłębić przy szklaneczce dobrego trunku ;)
Awatar użytkownika
Hieronim_89
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 13:43

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Hieronim_89 »

Hotel Borowina spełnił wszystkie moje oczekiwania. To fantastyczne miejsce na odpoczynek 😊
Awatar użytkownika
Żaneta79
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 19:54

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Żaneta79 »

Polecam wszystkim hotel Borowina. Świetne warunki i miła obsługa – oto ich największe plusy.
.
Awatar użytkownika
Wandelin_88
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 18:57

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Wandelin_88 »

Byłam w hotelu Borowina podczas wakacji. Całą rodziną wspominamy ten pobyt naprawdę świetnie!
Awatar użytkownika
Oleg-86
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 2:42

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Oleg-86 »

Jeśli szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta – wybierz hotel Borowina. Na pewno się nie zawiedziesz, a ja jeszcze nie raz tam wrócę. Polecam gorąco!
Awatar użytkownika
lubogost
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 8:19

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: lubogost »

Pyszne jedzenie i elegancki wystrój wnętrz – oto kwintesencja hotelu Borowina. Polecam każdemu, kto chce odpocząć.
Awatar użytkownika
Sława92
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 16:29

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Sława92 »

To miejsce sprawdzi się idealnie. Uczestnicy szkolenia odpoczną i nabiorą sił w pięknym otoczeniu przyrody.
Awatar użytkownika
Arnold-97
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 21:10

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Arnold-97 »

To piękny hotel położony blisko natury. Wygodne pokoje i pyszne jedzenie. Polecam z całego serca.

blachy nierdzewne warszawa
Awatar użytkownika
selma
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 19:54

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: selma »

Ja też zostałam tam narzeczoną! To jedno z moich ukochanych miejsc w całej Polsce, do którego wracam najczęściej, jak tylko mogę 😊
Awatar użytkownika
Mściwoj80
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 19:37

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Mściwoj80 »

Kucharze to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. A do tego bliskość przyrody i gwarancja odpoczynku – oto hotel Borowina.
Awatar użytkownika
latifa1980
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 23:02

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: latifa1980 »

Na pewno będziesz zadowolona, tak samo, jak Twoi pracownicy. Doświadczona obsługa hotelu pomoże w organizacji, a po szkoleniu będzie można odpocząć i zrelaksować się
Erteś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Erteś »

Jeśli ktoś szuka miejsca na imprezę okolicznościową, to Restauracja Borowina jest naprawdę miejscem godnym polecenia. Miałam okazję być dwukrotnie, raz na przyjęciu organizowanym z okazji komunii, raz na weselu - wtedy zostawaliśmy również na nocleg w Hotelu Borowina. Jestem zadowolona zarówno z organizacji imprez, jak i z pobytu hotelowego. Miejsce warte odwiedzenia.
Neśka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Neśka »

Wiadomo, że ze względu na obecną sytuację nie możemy podróżować turystycznie, ale mam nadzieję, że jeśli tylko będzie taka możliwość wybiorę się z rodziną na wyjazd, chociażby kilkudniowy. Jeśli chodzi o Hotel Borowina to korzystam z ich usług bardzo często ze względu na pracę i moje wyjazdy służbowe. Miejsce naprawdę godne polecenia.

dźwignia biegów
Mżawka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Mżawka »

Świetna hotelowa restauracja. Przepyszne dania główne zwłaszcza kaczka i eskalopki cielęce. Hotel Borowina to super miejsce na relaks i odpoczynek.
Ćma

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Ćma »

Miałam okazję być gościem Hotelu Borowina dwa razy, na szkoleniach organizowanych przez moją firmę. Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia w hotelu Borowina, świetna organizacja.
Dąb

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Dąb »

Pięknie położony hotel, niby blisko Warszawy a jakby w trochę innym świecie. Świetne miejsce na szkolenia, ale też na odpoczynek i relaks. Bardzo polecam Hotel Borowina. Warto.
Baniśka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Baniśka »

Właśnie dlatego, że tak pięknie i niedaleko Warszawy położony jest Hotel Borowina, zdecydowaliśmy się, że jest to idealne miejsce na przyjęcie komunijne dla naszej córki. Naprawdę jestem po ogromnym wrażeniem zorganizowana całej imprezy. I polecam każdemu. Elegancko i w przystępnej cenie.
Mylaniś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Mylaniś »

Hotel Borowina wspominam bardzo pozytywnie i tak też to miejsce oceniam. Byłam na szkoleniu, hotel jest położony blisko stolicy, elegancki, idealnie przystosowany do przeprowadzenia szkoleń czy konferencji.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: ewa920 »

Muszę sprawdzić, bo nigdy nawet nie słyszałam

___
http://www.top1.pl/firmy,wg,branz/agenc ... a,s,20079/
późno

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: późno »

A warto, naprawdę się nie zawiedziesz. Nasza firma regularnie organizuje szkolenia wyjazdowe właśnie w Hotelu Borowina. Blisko stolicy, łatwy dojazd, faktycznie urokliwie położony hotel. Po szkoleniu czy konferencji można odetchną i naładować akumulatory. Polecam Hotel Borowina.
Kaź

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Kaź »

Byłam na szkoleniu w Hotelu Borowina, było świetnie, tak inaczej niż wszędzie. Design wychodzący poza standardy zdecydowanie podnosił kreatywność naszej grupy. Jestem zachwycona. Hotel Borowina to najlepsze miejsce na kreatywne szkolenia. Polecam.
Garść

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Garść »

Przyjęcia w Hotelu Borowina są niezapomniane, bardzo klimatyczne. Z klasą i naprawdę stylowe. Jestem zachwycona. Oby szybko można było znowu skorzystać z takiej oferty.
Noniś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Noniś »

Powiem tak, jeśli o szkolenia chodzi, to Hotel Borowina naprawdę staje na wysokości zadania. To bardzo dobre miejsca na takie spotkania, szkolenia, konferencje. Hotel świetnie położony.
Dośka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Dośka »

Czasami przyjęcia firmowe są tragiczne, jedzenie nie takie, oprawa nie taka. Ale w Hotelu Borowina przyjęcie firmowe było cudowne. Wspaniałe jedzenie, pięknie podane, sala bardzo ładna a i otoczenie cudowne.
Wiśnia

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Wiśnia »

Mogę bardzo polecić szkolenia organizowane w Hotelu Borowina: fajny klimat, wygodne, komfortowe sale. Bardzo fajna obsługa. I ogólnie fajny hotel
Fuńka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Fuńka »

Rewelacyjna lokalizacja hotelu, bezproblemowy dojazd i piękne położenie. Naprawdę warto odwiedzić Hotel Borowina przy okazji warto też zajrzeć do restauracji, bo jedzenie jest naprawdę pyszne, a do tego bardzo elegancko podane.
Jośka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Jośka »

Hotel Borowina dostaje ode mnie maksymalną liczbę punktów. Ale trzeba też dodać, że na dobrą ocenę zasługuje restauracja w hotelu, jedzenie jest bardzo smaczne i z tego co widzę, to nie tylko moje zdanie.
miśka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: miśka »

Hotel Borowina to świetne miejsce na relaks, ale też na szkolenie lub spotkanie integracyjne. Świetna lokalizacja, wysoki standard, fajna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam serdecznie.
JustnaWąsek

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: JustnaWąsek »

Latem miałam okazję być w Hotelu Borowina na weselu moich przyjaciół. Powiem szczerze, że impreza przygotowana z najwyższą starannością i dbałością o każdy jej element. Moim zdaniem organizacja wesela przez nich zasługuje na brawa i uznanie.
Baśka

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Baśka »

Wprawdzie nie jest to hotel w Warszawie, ale do Stolicy jest naprawdę rzut beretem i dla mnie to jest zdecydowanie lepsze rozwiązanie, żeby uciec od zgiełku miasta. Świetny hotel na organizację przyjęć okolicznościowych.
Rośnik

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Rośnik »

Ja również mogę polecić Hotel Borowina. Kiedy tylko muszę być w Warszawie, zawsze wybieram właśnie ten. Jest bardzo wygodny, ma pyszną kuchnię, super ogród. Jeśli chcecie wytchnienia i relaksu, wybierzcie Hotel Borowina. Warto.
Duduś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Duduś »

Szkolenia w Hotelu Borowina zawsze mnie dobrze nastrajały. Hotel jest pięknie położony, bardzo blisko Warszawy a jednak z dala od hałasu i szumu. Dobra restauracja i fajne pokoje. Bardzo czysto i ładnie. Polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Bodzio12 »

Ja polecam góry hotel spa w hotelu znajduje się nowoczesny kompleks basenów solankowych. Kompleks oferuje również zorganizowane zajęcia ruchowe – Aqua Aerobic, jogę, Zumbę i Body Shape. Natomiast w hotelowym zaciszu można skorzystać z salonu kosmetycznego.
Marź

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Marź »

Przyjęcia w Hotelu Borowina są z gatunku tych niezapomnianych. Byłam na kilku. I tych mniejszych i dużych jak wesele. Fajny klimat, super obsługa, dobre jedzenie. Na pewno tam wrócę :)
Maruń

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Maruń »

Hotel Borowina to naprawdę bardzo fajne miejsce na szkolenia firmowe. Organizowaliśmy je już kilkukrotnie właśnie u nich i pewnie po pandemii znów wrócimy do tego.
koleś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: koleś »

Widzę, że wiele osób poleca to miejsce. Chyba spróbuję się z nim zapoznać bliżej i będę mogła na przykład w ten sposób jakoś to wszystko poogarniać. Prawda jest taka, że dla mnie nie tylko miejsce, jedzenie czy muzyka są ważne. Czytałam, na blogu fotografa, Marcina Orzołka, że podziękowania dla rodziców są popularne. Też chcę je zrobić.
Majaś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Majaś »

Fajnie położony hotel i klimatyczna restauracja . Fajnie pojechać tam żeby się zrelaksować, ale też na wyjazd służbowy. Ja zawsze się cieszę jak moja firma tam organizuje szkolenia. Wiem, że będę naprawdę zadowolona.
Bełtina

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Bełtina »

Hotel Borowina to naprawdę świetne miejsce. Moi rodzice dwa lata temu wyprawili u nich przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Wtedy ja podjęłam decyzję, że swoje wesele również zorganizuję właśnie u nich.
dżery

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: dżery »

Bardzo dobry hotel. Świetny, rodzinny klimat, eleganckie i czyste pokoje, dodatkowo malowniczo położony.
Bałkanica

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Bałkanica »

Powoli zaczynamy szukać miejsca na nasze wesele. Wiem, że sala weselna w Hotelu Borowina jest bardzo elegancka. Sam hotel też zasługuje na uwagę, pięknie położony, blisko natury. W sam raz na nasz najważniejszy dzień w życiu.
Qweryń

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Qweryń »

Hotel Borowina to świetne miejsce, można pojeździć na rowerze, bo hotel je zapewnia, można wybrać się na spacer po lesie, bo w ogrodzie jest furtka do niego, a w sali z bilardem jest kominek :)
Małgonia

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Małgonia »

Właściciele i cała obsługa Hotelu Borowina to naprawdę bardzo sympatyczni ludzie. Myślę, że jeśli ktoś myśli o organizacji wesela w okolicy, to jest to naprawdę miejsce godne polecenia. Piękna okolica, która sprawdzi się również na plener fotograficzny. Bez problemu można zarezerwować również noclegi dla gości weselnych.
Oleś

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Oleś »

Fajnie że w Hotelu Borowina organizowane są szkolenia, to świetne miejsce, bardzo dobrze nastraja więc i szkolenie przyjemniejsze. Położenie hotelu, sale szkoleniowe, pokoje - wszystko to jest naprawdę super. Polecam.
Kłys

Re: Hotelborowina.pl - porady

Post autor: Kłys »

To jest naprawdę bardzo dobry hotel w okolicach Warszawy. Dobry dojazd do stolicy, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Polecam.
ODPOWIEDZ