Smakowicie

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:36

Smakowicie

Post autor: Jacek »

Długo już nie byłem w Polsce, bo mieszkam na stałe w Japonii. Przyjeżdżam do Warszawy z kilkoma pracownikami z firmy, w której pracuję. Chciałbym im pokazać Polskę od strony kuchni. Gdzie warto ich zabrać?
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:59

Re: Smakowicie

Post autor: Nadia »

Polskę na talerzu z pewnością warto pokazać w restauracji Akademia na Mokotowie. Tamtejszy szef kuchni podchodzi do gotowania tradycyjnie, ale dorzuca trochę nowatorstwa. Mnie np. zaskoczył ostatnio smak rosołu z kapłona z lanymi kluskami - niebo w gębie! Myślę, że te smaki idealnie wpasują się w podniebienia Twoich gości.
Awatar użytkownika
szalan
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Smakowicie

Post autor: szalan »

Zabierz ich nad morze, Bałtyk to coś co warto obcokrajowcowi pokazać. A jeśli chodzi o jedzonko to Kuchnia Wielosmakowa w Trzęsaczu to dobry przykład smacznej, polskiej kuchni i tam Twoi znajomi będą mogli spróbować naszych rodzimych potraw
Awatar użytkownika
olga32
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:59

Re: Smakowicie

Post autor: olga32 »

Ja doradzam się ekspertów. Wiem, że taka pomoc jest najlepsza.
Jest obolała od snów. Jak się śpi samotnie, ostrze dni samo tnie.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Smakowicie

Post autor: pistaka »

O tak nad morze koniecznie! niech naszą rybkę wypróbują. w Kołobrzegu polecam restaurację MY FISH, tam to wiedzą jak odpowiednio przyrządzić by była soczysta i aromatyczna ;) Można się w tym smaku zakochać
ODPOWIEDZ