Wyjątkowy Gościniec

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
Zdziśka
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:49

Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Zdziśka »

Byłam w restauracji Gościniec na rozdrożu. Tutaj zostawiam linka: http://narozdrozu.pl/ i bardzo polecam ten kompleks. Jedzenie było przepyszne a pokoje bardzo klimatyczne.
Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 86
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Nastka »

Jeszcze nie byłam w tym lokalu, ale może się wybiorę. Najczęściej jadam w warszawskiej Restauracji Akademia, bo nie mogę po prostu obyć się bez ich smakowitej kuchni. Nie wiem, gdzie szkolił się ich kucharz, ale jestem pewna, że gotuje z zamiłowania. Co za smak ostatnio poczułam, gdy zamówiłam tatara z pomidorów. Nie wiedziałam, że tak bardzo mi przypadnie do gustu danie wegetariańskie :)
Awatar użytkownika
Belzub
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:20

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Belzub »

Z kolei ja nie mogę przestać odwiedzać Bubbles Bar w Warszawie. Nie dość, że ich kuchnia to królestwo smaków z całego świata to jeszcze bogactwo bąbelkowych trunków. Gdy przychodzimy ze znajomymi coś dobrego skosztować, napić się i porozmawiać, to trudno nam naprawdę opuszczać ten lokal. Panuje w nim świetny klimat. W dodatku zrobili tam taką promocję happy hours, dzięki której za 29 zł można rozkoszować się do woli szampanem.
Awatar użytkownika
terina
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:57

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: terina »

Takich propozycji jest pełno. Zdecydowanie jest w czym wybierać pod tym względem.
Chciałabym mieć taką rękę. Jedną jedyną rękę, która poprowadzi mnie i wskaże mi drogę...
Awatar użytkownika
Andrzej
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:34

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Andrzej »

Moim zdaniem wyjątkowym miejscem jest też to Gospodarstwo - https://jar400.pl/apartamenty/ Ma po prostu swój klimat i panuje tam błogi spokój. Jest pięknie a do tego można się w pełni zrelaksować, bo można wziąć sobie pokój z Jacuzzi i innymi udogodnieniami. Urlop jak marzenie. Do mnie wielkie hotele zdecydowanie nie przemawiają.
Awatar użytkownika
Alexander
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:39

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Alexander »

Jak szukasz wyjątkowego hotelu na wypoczynek to polecam Ci odwiedzić miejsce jakim jest http://www.lido-gdansk.pl jest to hotel położony przy samej plaży naszego Bałtyku w Gdańsku! Swietna lokalizacja niskie ceny i wysoki standard to dewiza tego miejsca, jak gdzieś wypoczywać to tylko tutaj! Na pewno się nie zawiedziesz!
Awatar użytkownika
Palpatin
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: Palpatin »

Z takich ciekawszych miejsc, w których ostatnio wypoczywałam to na pewno ten hotel w Bohuminie - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html bo nie dość że super komfort w pokojach i do tego mega smaczna restauracja na miejscu to ich piwne spa rozłożyło mnie na łopatki - bosko było!
Awatar użytkownika
telebim
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:46

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: telebim »

Mam wrażenie, że w każdym mieście znajdziemy jakąś dobrą i sprawdzoną restaurację w której możemy liczyć na niezapomniane smaki. I taka właśnie według mnie jest restauracja Garo Sushi w Warszawie. Uważam, że sushi jest tutaj niedoścignione, ono jest wprost genialne. Nie wiem jak oni to robią, ale jak się tutaj raz skosztuje sushi to nigdzie indziej nie będzie nam już smakowało

pozew o rozwód łódź
Awatar użytkownika
zings
Posty: 59
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:55

Re: Wyjątkowy Gościniec

Post autor: zings »

Jeśli chodzi o wyjątkowy gościniec to moim zdaniem do takich zalicza się restauracja Little Barrel w Warszawie. Jadłam już tam kilka razy i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu ich dań. Wszak serwują dania kuchni polskiej oraz kontynentalnej ale w nowszych odsłonach, dzięki czemu zwykłe dania nabierają nowego smaku. Chyba każdy pamięta smaki z dzieciństwa i jak smakuje pajda chleba ze smalcem. I tego właśnie możemy zasmakować u nich
ODPOWIEDZ