Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Gdzie na wakacje? Polecamy najciekawsze miejsca w Europie - miasta, plaże, muzea, restauracje.
Awatar użytkownika
KierowcaBombowca
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:47

Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: KierowcaBombowca »

Cześć wszystkim, temat taki trochę inny, no ale w sumie dotyczący podróży :) w przyszłym roku planujemy ślub, ale zamiast hucznego wesela, organizujemy kameralne przyjęcie.... i zaraz potem lecimy do Czarnogóry. Wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić też tam sesję zdjeciową. Tamtejsze góry są niesamowicie piękne! Myśleliśmy o zdjęciach w takim stylu https://www.fotoslominski.pl/sesje-slubne/. Jak myślicie, to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Gwajawa
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:09

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Gwajawa »

Wow! Jestem pod wrażeniem umiejętności tego fotografa. Robione przez niego sesje zdjęciowe są naprawdę klimatyczne. Zazdroszczę - sama chciałabym mieć takie piękne foto pamiątki ze ślubu :D
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2019, 21:30

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Jagoda »

Ooo, przejrzałam sobie tę stroną i piękną sesję ślubną ze szwajcarskich gór znalazłam https://www.fotoslominski.pl/portfolios ... rheinfall/ Naprawdę piękne zdjęcia, to i u Was powinno wyjść ślicznie ;)
Awatar użytkownika
wykrzyknik994
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2019, 22:22

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: wykrzyknik994 »

Myślę, że podróż poślubna z sesją zdjęciową to genialny pomysł! Szkoda, że my z mężem się na to nie zdecydowaliśmy, ale chcieliśmy wtedy po prostu odpocząć. W takiej sytuacji warto jednak zdecydować się na dobrze wykonaną fryzurę. Chcemy przecież, by te zdjęcia wyszły jak najlepiej. Dobrym pomysłem na który decyduje się dziś wiele osób jest fryzura okolicznościowa z dojazdem. Jedną z takich ofert znajdziesz tu: http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... e-wroclaw/ Myślę, że to bardzo dobry pomysł na sesję zdjęciową.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 69
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:06

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że to na prawdę fajny pomysł, będzie później pamiątka na długie lata.Można jednak zrobić jeszcze krok więcej i zrobić obrazy ze zdjęć.To znana już technika robienia obrazów choć mało popularna.Uważam jednak ,że jest bardzo ładna i oryginalna.Można zrobić sobie na prawdę extra prezent i pamiątkę z takiej podróży poślubnej.
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 43
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:41

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Bella »

A ja chce na podróż poślubną wybrac się do Azji. Chciałabym bardzo dokładnie zwiedzać różne kraje i poznawać ich kulturę. Dowiedziałam się , ze tutaj https://instyletravel.pl/ oferują bardzo fajne wyjazdy. Zdecydowanie każdy choć raz w życiu powinien zdecydować się na taki wyjazd.
Awatar użytkownika
zings
Posty: 59
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:55

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: zings »

Nie powiem bardzo ciekawy taki pomysł ale z pewnością bardzo kosztowny. Dlatego też ja tam wolę robić zdjęcia sama gdyż to ja decyduję jakie zdjęcia i kiedy robię. A żeby zdjęcia miały lepszą jakość to postanowiłam zainstalować dodatkowo taką aplikację jak Instafota za pomocą której w dowolnej chwili mogę ciut ulepszyć czy poprawić jakość zdjęcia. Także jak widać nie do wszystkiego potrzebny jest specjalistyczny sprzęt
Awatar użytkownika
enkidu
Posty: 24
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:54
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: enkidu »

Podroż poślubna z sesją zdjęciową to bardzo ciekawy pomysł podobnie jak ślub za granicą :)
Jeśli chodzi o miejsce mi się najbardziej podoba Sycylia.
Gdyby ktoś szukał więcej informacji o wyjazdach na wakacje albo wczasy na Sycylii to serdecznie polecam blog: https://sycylia.pl/
Można tam znaleźc bardzo dużo praktycznych informacji - atrakcje turystyczne, kuchnia, tanie noclegi itd
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 79
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:02

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: pukla123 »

gdybys szukał fotografa to polecam ten portal Fotograf na wesele Rzeszów Jest bardzo praktyczny, zawiera wiele cennych informacji jak ktoś nie wie jak sie zabrac za planowanie wesela
Awatar użytkownika
juka
Posty: 41
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:22

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: juka »

A dlaczego nie? Fotograf ślubny kraków Marcin Orzołek bardzo dobrze sie czuje na wyjazdach zagranicznych i potrafi naprawdę ładnie przygotować się oczywiście na taką sesję. Ma nie tylko dobry sprzęt, ale również ciekawe, niecodzienne pomysły. Z nim sesja ślubna będzie naprawdę udana. Wiele osób wam to potwierdzi.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 86
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Majeczq »

Na pewno też bardzo fajne zdjęcia z wesela zapewni wam fotobudka. Zastanawialiście się nad taką atrakcją weselną? Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma http://fotobudazwooda.pl Maja tu świetną drewnianą fotobudkę.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 63
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:26

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Mikka »

No, potem przydałoby się wszystkie te zdjęcia wywołać. Warto więc zajrzeć sobie tutaj vinylland.pl , tam kupicie białe tło fotograficzne w doskonałej jakości. Do tego kupicie gdzieś indziej drukarkę i możecie działać.
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Ewka9 »

Popularne dzisiaj Teczki męskie z Ckp Warszawa właśnie będziemy mogli kupować online. Dla mnie są to świetne produkty i na pewno taka teczka okaże się idealna do pracy. Warto sprawdzić skórzane teczki. Są one wygodne i modne także do biura. Można na takie zerknąć.
mazuryzapolceny.pl
Bemiś

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Bemiś »

Ja z UK to sobie mogę pomarzyć, od poniedzialku moze wejść kara 5tys funtów za wyjazd bez ważnego powodu. Nie zamierzam się szczepić! Nie martwie się, Anglia jest piękna i planuję pojechać na Kornwalię .

Jesli interesują Was wyjazdy fotograficzne polecam wybrać się na wycieczkę z nimi:
https://www.relaksmisja.com/cat_aktywnosci/fotomisje/

Biuro specjalizuje sie w organizowaniu takich własnie wypadów.
Klaudia Łuczyk

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: Klaudia Łuczyk »

Bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o sesję zdjęciową w plenerze zabrać właśnie doświadczonego fotografa ślubnego aby utrwalił to jak najlepiej i żeby pamiątka pozostała na długie lata. My właśnie tak zrobiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia z sesji plenerowej po ślubie są piękne
moniś

Re: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Post autor: moniś »

Myslę, że pomysł jest bardzo dobry. Sesja ślubna za granicą to trochę takie połączenie przyjemności z pozytecznym. Jeśli Wasze przyjęcie nie jest duzę to można też pomyśleć żeby zorganizowac sam ślub za granicą. Jest tyle wspaniałych miejsc na świecie.
ODPOWIEDZ