Strona 1 z 1

Oszczędzanie i inwestowanie

: 01 cze 2020, 6:53
autor: kasiunia
Ktoś powie ,że najlepiej i najbezpieczniej jest oszczędzać w banku - zakładając lokatę.Otóż nie , wcale tak nie jest. Oszczędności w banku z reguły oprocentowane są niżej niż wysokość inflacji więc tak na prawdę tracimy swoje oszczędności. Dlatego tak ważna jest ochrona kapitału przed inflacją.Trzeba dobrać takie formy oszczędzania i pomnażania kapitału by nie tracić a go pomnażać.

biotropil

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 02 cze 2020, 19:45
autor: Civ6t4q
dobrze o tym wiedzieć.
-
https://www.noclegowo.pl/noclegiciane-nida/

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 15 cze 2020, 7:36
autor: Kasia
A co powiecie na brylanty i diamenty inwestycyjne? Na stronie https://www.artar.com.pl/diamenty-inwes ... i-sprzedaz można o tym poczytać i moim zdaniem to świetny sposób na udaną inwestycję.

oświetlenie schodów 230v

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 15 cze 2020, 9:30
autor: TYM_NEJT
Moim zdaniem można wybrać albo oszczędzanie albo inwestowanie. Nie można robić i jednego i drugiego, bo to się kompletnie wyklucza. Osobiście uważam, że inwestowanie jest lepszym rozwiązaniem :)

___
komisy samochodowe Warszawa

https://nzozrevita.pl/blog/ciesn-nadgarstka-kiedy-zglosic-sie-do-specjalisty

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 21 cze 2020, 23:52
autor: kimi
Inwestowanie w nieruchomości to ryzykowny biznes więc warto wspomagać się specjalistami jak ta firma https://www.mpexpertbud.pl/ która obejrzy daną nieruchomość i sprawdzi jej stan techniczny. Koszt niewielki a dzięki temu unikniesz kupna niedoróbki budowlanej. Taka usługa zapewnia ci spokojny sen i dobry zakup.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 05 lip 2020, 11:13
autor: oberyna
To nie takie proste, jak się niektórym wydaje i wymaga to zimnej krwi, konsekwencji czy chęci podnoszenia swojej wiedzy.Wahania są tu na porządku dziennym i raz można stracić, raz zyskać. Jezeli na początku boicie się tego ryzyka, to warto w systemie XTB zainwestowac sobie na start niewielkie pieniądze. Można tez skorzystac z dema.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 06 lip 2020, 8:57
autor: sansa
Mnie ogromne oszczędności przyniosło zainteresowanie się odnawialnymi źródłami energii. Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dużym plusem jest to, że jestem niezależna od rosnących cen prądu.

zioła polskie pharma sp. z o.o

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 27 lip 2020, 14:48
autor: kira29
Inwestycje to przede wszystkim dobrze przemyślane decyzje, które pozwalają osiągać konkretne rezultaty. Powinny być dobrze przeanalizowane i zadbane w najmniejszym nawet szczególe. Jeśli myślisz o nieruchomościach postaw na rozwiązania konkretne i bardzo świadome. Wybierz https://www.ogrodywlochy.pl/ czyli mieszkania w Warszawie, w znakomitej lokalizacji, a dodatkowo także o wysokiej jakości wykonania.

https://mirapolnext.pl/figurka-funko-pop-471-mj-spiderman-daleko-od-domu-p-16553.html

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 27 lip 2020, 15:48
autor: BoczeraskiKEW
Moim zdaniem lepiej inwestować. Oszczędzanie co prawda pozwoli odłożyć jakąś kwotę pieniędzy, ale to właśnie na inwestowaniu zarabia się prawdziwie pieniądze.

___
olej konopny cena

przyczyna wzdęć

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 28 lip 2020, 18:45
autor: maj020
Warto inwestować w mieszkania, które najlepiej kupić od sprawdzonego dewelopera. Jeśli nie masz w tym temacie żadnego doświadczenia i niezbędnej wiedzy, to polecam zajrzeć na stronę: https://www.eurostyl.com.pl/blog/czym-j ... wyjasniamy gdzie jest więcej informacji na ten temat. Na pewno artykuł Ci się przyda.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 29 lip 2020, 9:22
autor: joan90
Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie w dużym mieście i dać je na wynajem. Nieruchomość to zawsze dobra inwestycja, a w tym przypadku możemy dodatkowo liczyć na regularne wpływy. Polecam więc rzucić okiem na nowe mieszkania Lublin: https://www.diamentowewzgorze.pl/ . Myślę, że Wam się spodobają.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 30 lip 2020, 14:48
autor: Zuzka
Wiecie co, od dawna wiedziałam, że warto mieć jakieś zabezpieczenie, ale tak naprawdę dopiero od czasów pandemii przekonałam się jak ważne jest oszczędzanie na przyszłość Dlatego zaczęłam robić pierwsze kroki w tym kierunku.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-60217-city-samolot-strazacki-p-17433.html

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 31 lip 2020, 14:24
autor: tormundmilk
Co prawda z rzuceniem palenia mi się dotąd nie udało, ale znalazłam sposób na oszczędzanie. A raczej na niewydawanie wszystkiego. Postanowiłam, że co miesiąc będę kupowała srebrne monety kolekcjonerskie. Tutaj możesz o tym trochę poczytać http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/. Zaoszczędzę chociaż trochę, a myślę, że za kilkadziesiąt lat taka kolekcja może mieć konkretną wartość.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-60217-city-samolot-strazacki-p-17433.html

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 31 lip 2020, 14:32
autor: Mik_Hun
Teraz warto oszczędzać, bo w sumie idzie duży kryzys (podobno). Ja tam jakoś nie narzekałem nigdy na brak oszczędności, ale teraz staram się oszczędzać jeszcze więcej.

___
Akcesoria motocyklowe, Sakwy motocyklowe, Torby motocyklowe, Risery, Stelaże do sakw, Sakwy skórzane, Sissy bar, Oparcie pasażera, Gmole

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 06 sie 2020, 18:51
autor: iza356
Można też rozważyć inwestycje w takie pożyczki społeczne https://www.aureus.info.pl/ . Zarobisz na odsetka na 100%. Masz ich całkowite wsparcie w monitoringu spłat.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 03 gru 2020, 18:08
autor: Kryśka
Według mnie inwestowanie swoich pieniędzy w sposób przemyślany może być bardzo korzystne i przynieść spore zyski. Trzeba tylko robić to z głową i wcześniej dokładnie zapoznać się z warunkami i możliwościami danej inwestycji (np. fundusz pasywny). Dzięki świadomej decyzji możecie w pewny sposób zabezpieczyć swoją przyszłość oraz emeryturę.

https://mirapolnext.pl/ekspres-do-kawy-saeco-lirika-otc-ri9851-01-p-9229.html

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 05 gru 2020, 20:59
autor: oberyna
Dla części z nas jest to temat zupełnie nieznany. Ci jednak, którzy szukają sposobów na niestandardowe inwestycje, mogli słyszeć o kryptowalutach. Na świecie istnieje już ich bardzo wiele. Najbardziej znaną kryptowalutą jest bitcoin, który powstał jako pierwszy i zachęcał inwestorów dość mocnymi skokami wartości. Inwestuję w systemie XTB

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 05 gru 2020, 21:04
autor: oberyna
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 17 gru 2020, 10:57
autor: lelkai
A inwestujecie w coś ? Bo ja własnie w kryptowalutyw systemie http://www.bot-bitcoin.com/ fajne i konkretne pieniadze idzie tam zaarobić

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 07 sty 2021, 8:25
autor: mącka
Oszczędzanie pieniędzy na przyszłość dziecka lub swoją jest teraz niezwykle ważne. Czasy są niepewne a każdy z nas powinien już teraz zatroszczyć się o to co będzie za 20 czy 30 lat. Warto nawiązywać współpracę z firmami takimi jak Generali Investments, znajdziecie u nich wiele ciekawych produktów, które nam to inwestowanie czy oszczędzanie znacznie ułatwią.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 29 sty 2021, 2:02
autor: Łunka
My z mężem planujemy dość dużą inwestycję - postanowiliśmy założyć farmę fotowoltaiczną. Mamy bardzo duże tereny, akurat idealne pod farmę. Teraz co prawda pieniędzy nam nie brakuje, ale kto wie, co będzie za 30 lat, a tak akurat wtedy będziemy mieli już zabezpieczenie. Mąż sprawdził już oferty od kilku firm i najlepsze warunki zaproponowali nam w https://www.egsystem.pl/ . I nie chodziło tylko o cenę, ale także o cały proces rozmów z nimi. Poza tym mają już doświadczenie w tym temacie, a to jest ważniejsze niż niższa oferta.

tubki kosmetyczne

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 10 lut 2021, 14:25
autor: Wićka
Ostatnio często trafiam na wpisy zachęcające do inwestowania. Niewielu pisze, że potrzeba na to sporo czasu, szczególnie jeśli liczy się na zyski. Ryzyko utraty w tych działaniach jest równe szansie zysku. Można początkowo poszukać platform, które oferują założenie konta demo, to pozwoli sprawdzić z czym to się w ogóle je https://pieniadze.org.pl/. Znajdziecie tu również szczegółowe informacje http://pieniadze.org.pl/kryptowaluty/kr ... estowania/ - konieczne na początek.

do schowania kabli

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 29 mar 2021, 14:50
autor: Bożena
Co prawda z rzuceniem palenia mi się dotąd nie udało, ale znalazłam sposób na oszczędzanie. A raczej na niewydawanie wszystkiego. Postanowiłam, że co miesiąc bede odkładac pewna sume pieniedzy chocby nie wiem co... Póki co sie udaje. Ponadto znalazłam ciekawy artykul https://lwowecki.info/jak-miec-wiecej-pieniedzy/ który też podpowiada jak łatwo można zaoszczędzić.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 26 maja 2021, 11:09
autor: CieślikF
Jestem zdania ,że najpierw należy zacząć oszczędzać, by później móc inwestować. Znam jednak osoby ,które inwestują pieniądze pożyczone - np. z banku. To nic innego jak kapitał inwestycyjny i jego różne źródła pochodzenia.Ponoszenie dodatkowego ryzyka związanego z inwestowaniem kapitału obcego - nie lezy w mojej naturze.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 30 sie 2021, 13:35
autor: DankaŚ33
Oszczędzanie i inwestowanie to pojęcia dość bliskoznaczne. Pierwszą inwestycją wielu z nas było ulokowanie pieniędzy w banku na lokacie. To także pomnażanie swoich oszczędności. Zwróćmy jednak uwagę na jeden fakt - trzymanie oszczędności na lokacie bankowej jest obecnie nieopłacalne. Oprocentowanie lokat jest bowiem niższe niż poziom inflacji - więc nasze oszczędności tracą swoją wartość zamiast zyskiwać. Zastanawialiście się kiedyś nad funduszami inwestycyjnymi ? - proponuję wam fundusze stabilnego wzrostu - to oferta dla ciebie.

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 24 paź 2021, 13:15
autor: Tubiś
Jakbym miała możliwość zaoszczędzenia paru groszy to pewnie w coś konkretnego bym zainwestowała. Chociaż przyznam, że interesuje mnie platforma net-pocket, bo dużo się o niej mówi. Można na niej oszczędzać na zakupach. Chyba warto skorzystać z tej opcji, jak myślicie?

Re: Oszczędzanie i inwestowanie

: 13 sty 2022, 13:23
autor: bonka
Prawda jest taka, że żyjemy teraz w trudnych czasach i wcale nie dziwie się, ze większość z nas ma problem z tym by cokolwiek odłożyć. Ja dopiero się tego uczę. w tym celu kilka tygodni temu zainstalowałam sobie nawet aplikację Provema. Kojarzycie ją ? Jest prosta w obsłudze, ma wiele przydatnych funkcji. Dzięki niej można dostawać zwroty za zakupy, taniej parkować, wykonywać przelewy natychmiastowe. Myślę, ze to narzędzie pomoże wielu z Was wyjść na prostą.