Zabawki erotyczne

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Zabawki erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

Co sądzicie o używaniu zabawek erotycznych ? Czy sami korzystacie w Waszej sypialni ? Zastanawiam sie z żoną nad zakupem , jednak mamy mieszane odczucia.
Awatar użytkownika
asia01
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2020, 17:50

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: asia01 »

Dlaczego macie mieszane odczucia ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

Część osób poleca używanie zabawek erotycznych, a inni twierdzą że słabo sie takie produkty sprawdzają.
Awatar użytkownika
asia01
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2020, 17:50

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: asia01 »

Narzekają na ogół Ci, którzy kupili marnej jakości gadżety, które sie im rozpadają po kilku użyciach. Sama stosuje kilka zabawek erotycznych i jestem zadowolona, więc mogę Ci szczerze polecić sklep https://fleshlight-girls.pl/ .
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Bodzio12 »

No tak, wiele osób pewnie kupuje najtańsze produkty, a pozniej narzekają. Dzieki za poradę.
Awatar użytkownika
mika
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:47

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: mika »

Gadżety są ok. Zawsze to urozmaicenie w sypialni. Mi też dużo pomogła antykoncepcja, w sensie że nie ma tego stresu co wcześniej. Z belarą jestem bardziej spontaniczna, mam dużo większą ochotę na zbliżenia. Również na różne gadżety.
gerard
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:09

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: gerard »

Fajne urozmaicenie takie różne gadżety.
Awatar użytkownika
pólka
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:50

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: pólka »

Moje życie erotyczne jest ok, ja jestem z niego zadowolona. Myślę, ż jakby zapytał mojego faceta to też by tak samo odpowiedział :) dobraliśmy się temperamentami i ogólnie charakterami. Zabezpieczam się tabletkami vines, także spontaniczność to moje drugie imię teraz.
ODPOWIEDZ