Strona 1 z 1

Pomoc w aGD

: 13 lis 2020, 23:55
autor: Sześć
Naprawa kuchenek - ktoś może polecić dobry serwis w Krakowie? Kilku fachowców już próbowało naprawić moją kuchenkę i na próbach się kończyło, więc szukam kogoś naprawdę zdolnego. Polecicie kogoś?

Re: Pomoc w aGD

: 13 lut 2021, 12:42
autor: Kaźik
W ramach przestrogi polecam przed zakupem takiego sprzętu dokładnie przeanalizować jaki model wyróżnia się na tle pozostałych, aby nie kupować byle czego co zepsuje się przy najbliższej okazji. Jeżeli chodzi o mikrofalówki to polecam ranking kuchenek mikrofalowych, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat najlepszych produktów od najpopularniejszych producentów takich jak Amica czy Beko.

Re: Pomoc w aGD

: 10 kwie 2021, 19:31
autor: Koń
Jeśli chodzi o sprzęty do domu, to ja w takie rzeczy zapatruje się w sklepie http://sogo-poland.pl/ Mają dla mnie najlepsza ofertę i najniższe ceny na rynku. Ostatnio oglądałam odkurzacze automatyczne i muszę przyznać, że bardzo mnie ten temat zaciekawił. Muszę o nich więcej poczytać

Re: Pomoc w aGD

: 23 kwie 2021, 10:14
autor: rafcyk
Takie sprzęty agd w domu, to podstawa. Nam się na chwilę obecną nic nie psuje, bo wszystko mamy stosunkowo nowe. Niedawno się urządziliśmy dopiero, więc wiecie jak to jest. smeg sklep ma świetną ofertę, bardzo fajny wybór i dosłownie wszystko można od nich zamówić, a co najważniejsze- w bardzo konkurencyjnych cenach.

Re: Pomoc w aGD

: 20 maja 2021, 19:52
autor: Margórk77
Wszelkie niezbędne agd do domu znajdziesz tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-domu. Kupując w outlecie możesz solidnie zaoszczędzić, a sprzęty są takie same jak ze sklepu, w super cenie i super stanie kategorii A. Znajdziesz u nich znane markowe sprzęty i nie tylko.

Re: Pomoc w aGD

: 04 cze 2021, 15:07
autor: bożenna
Sprzęt AGD trzeba najpierw zamontować, a potem serwisować. Czy wiecie, do kogo najlepiej się w tych kwestiach zgłosić? Ja z doświadczenia polecam Milenium - naprawa, serwis AGD - Wrocław i okolice: https://milenium-agd.pl/ . To świetni fachowcy, którzy mają w tym temacie ogromne doświadczenie.