klejenie butów

Różniaste różności!
batómi

klejenie butów

Post autor: batómi »

Czy da się łatwo skleić buty w domu?? Jedne mi się rozkleiły a nie mam nigdzie szewca w okolicy, który by mnie poratował w tej sytuacji, zostaje mi tylko sklejenie butów samemu
oetądam

Re: klejenie butów

Post autor: oetądam »

Witam! Batumi, naprawy butów w warunkach domowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 93
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: klejenie butów

Post autor: cinno »

No powiem wam, że lepiej już kupić nowe buty, niż bawić się w ich naprawę. Tym bardziej że takie buty nie kosztują niewiadomo ile, a jak postawicie na jakość to macie pewność, że posłużą wam przez dlugie lata. Ja właśnie stawiam na to, aby buty były porządne i tutaj mogę wam polecić bambosze sklep gdzie sama kupuję kapcie do domu.
Łukasz

Re: klejenie butów

Post autor: Łukasz »

A jednak koszt nowych porządnych butów jest nieporównywalni większy niż koszt kleju tadam, który kosztuje pewnie w granicach 10 zł. Ja sama kleję buty, jeśli się da, zawsze to spora oszczędność, a naprawdę część napraw można ogarnąć samemu bez adnych szczególnych umiejętności.

rura osłonowa dvk 110 cena
ODPOWIEDZ