wózek na co dzień i w podróż?

Różniaste różności!
już

wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: już »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
miśka521

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: miśka521 »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci Riko Side. Wózek rewelacyjny i sprzedawany na pewno w wersji 2w1. Możesz być spokojna, że dziecko od pierwszych dni życia będzie w nim bezpieczne, a spacerówka jest na tyle duża, że na pewno zmieści się w niej trzyletnie dziecko. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: rasta »

A ja moge polecić X-landera, czyli wózek który ja kupiła dla swojego dziecka już jakiś czas temu. Wózek nie tylko pięknie się prezentuję ale jest również bardzo łatwy w obsłudze. Składa się jedną ręką, ma masę różnych bajerów, dużą budę, która chroni przed wiatrem, deszczem, słońcem, pojemny kosz zakupowy i nie zabiera wiele miejsca w bagażniku
Awatar użytkownika
maj020
Posty: 107
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: maj020 »

Ja wybrałam Riko Basic Sport. Jako że spacerówka składa się z ramą, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc łatwo znaleźć dla niego miejsce w bagażniku. Jest też lekki, więc przenoszenie go też nie jest wielkim problemem. Poza tym zapewnia duży komfort i łatwość prowadzenia.
Zmórsk65

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: Zmórsk65 »

W wózku nie może zabraknąć prześcieradła. Prześcieradełko do wózka kupiliśmy tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka, posiada certyfikat bezpieczeństwa i może być spokojnie w kontakcie ze skórą maluszka. Firma jest polską manufakturą co dodatkowo zachęciło nas do zakupu, widać że przykładają wagę do szczegółów i cenowo wypada bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: mycha22 »

Fajne modele ma firma Kinderkraft. Ich wózki są bezpieczne, funkcjonalne i ładne. Spory wybór znajdziecie w sklepie Tulisie, o tutaj https://tulisie.pl/ . Ceny dobre, zwłaszcza za modele 3 w 1. Szybka dostawa i możliwość zwrotu. Sklep Tulisie przekazuje część dochodu ze sprzedaży dla dzieci chorych i potrzebujących. Warto więc kupić u nich i przyłączyć się do wspierania.
kaśka

Re: wózek na co dzień i w podróż?

Post autor: kaśka »

Mnie interesowały wyłącznie wózki z dobrą amortyzacją. Jak się okazało nawet te miejskie kompaktowe jak x-lander poradzą sobie bez problemu z trudniejszą nawierzchnią, ja na przykład bez problemu chodzę z tym wózkiem do lasu, może w krzaki nie wejdę ale leśną ścieżką daje radę, a że wózek jest zwrotny to i w ciasnych sklepowych alejkach sobie poradzi
ODPOWIEDZ