konto bankowe

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:02

konto bankowe

Post autor: ranias »

Potrzebuję założyć rachunek bankowy studencki. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Na dużej ilości bankomatów i innych profitów z tego płynących.
Awatar użytkownika
Azurus
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:40

Re: konto bankowe

Post autor: Azurus »

Interesujący wątek został tutaj założony. Z przyjemnością będę go śledził.
Jak to się dzieje, że gdy tylko ktoś zbuduje mur, ktoś inny zaraz chce wiedzieć, co jest po jego drugiej stronie?
Awatar użytkownika
tatarus
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:08

Re: konto bankowe

Post autor: tatarus »

Jeżeli chodzi o wybór konta bankowego to na rynku mamy bardzo bogaty wybór ofert, przez co znalezienie najbardziej odpowiadającej nam oferty wcale nie jest takie proste. Dlatego polecam każdemu wykonać szczegółową analizę konkretnej oferty. Sama, gdy zakładałam konto osobiste przeprowadziłam taką właśnie analizę, co pozwoliło mi podjąć decyzję, aby skorzystać z oferty dostępnej na stronie : //www.kontomaniak.pl/ranking-kont-osobistych .
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 69
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:06

Re: konto bankowe

Post autor: kasiunia »

Wybór konta to nie jest może sprawa życia i śmierci ale nie mniej jest to dość istotna sprawa. Nie tak dawno szukaliśmy konta dla naszej córki - studentki.Szukaliśmy więc konta dla studenta.Na szczęście jest miejsce , gdzie można porównać wszystkie najważniejsze banki w tym zakresie. W końcu stwierdziłam ,że poszukam w swoim banku - Santander.Okazało się ,że jest tam konto dla młodych dedykowane specjalnie właśnie dla takich ludzi.Po co szukać najlepiej popytać w swoim banku.
ODPOWIEDZ