rzęsy

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
wancia
Posty: 29
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:42

rzęsy

Post autor: wancia »

Chciałabym bardziej zadbać o swoje rzęsy i zastanawiam się jak to zrobić by były gęste i długie. Znajoma mówiła że Lutenea opinie ma dobre i ze warto ja stosować. Ktoś z was juz probował?
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: rzęsy

Post autor: agata7 »

Rzęsy oczywiście trzeba odpowiednio pielęgnować. Tutaj https://amazinglashes.com/akcesoria znajdziecie nie tylko różnorodne odżywki, ale również akcesoria, które idealnie się sprawdzają w różnych sytuacjach. Jeśli Twoje rzęsty nie wyglądają idealnie, to warto zastanowić się na założeniem sztucznych - na stałe lub na wielki wyjścia. Nie wyklucza to jednak codziennej pielęgnacji.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: rzęsy

Post autor: kira29 »

Może warto zainteresować się przedłużaniem rzęs? Dla wielu osób jest to naprawdę fajna sprawa. Możliwe, że jak wpadniesz w to mocniej, to zaczniesz także przedłużać innym i możliwe, że wyjdzie z tego całkiem fajny biznes. Pomyśl nad tym, bo jak wiadomo, fajnie jest zadbać o ten aspekt w dzisiejszych czasach, gdzie coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu rozwiązania :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: rzęsy

Post autor: Bodzio12 »

Któraś postawiła na sztuczne rzęsy? ja się przekonałam i ostatnio zamawiałam je na stronie https://www.exclusivelashes.pl/ jest to super sklep gdzie macie bardzo duży wybór różnych fajnych zestawów rzęs. To jest fajna opcja jeśli chcemy podkreślić nasze oko. Mi się bardzo podoba. Polecam.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: rzęsy

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w swoj wyglad? Nie lubie sztucznych rzes,bo probowalam i wiem,ze w moim przypadku wygladaja bardzo sztucznie. Co myslicie o liftingu rzes? https://idylla-studio.pl/lifting-rzes/ Bardzo podoba mi się naturalny efekt.
Awatar użytkownika
lolek
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:48

Re: rzęsy

Post autor: lolek »

ja moge polecic przedluzanie rzes w poznaniu w gabinecie MadameArt :) Naprawde specjalisci w swoim fachu, widac ze podchodza do tej pracy z ogromna pasja, bo rzesy prezentuja sie cudownie
Awatar użytkownika
greta
Posty: 35
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:09

Re: rzęsy

Post autor: greta »

Nieumiejętnie zrobiony zabieg przedłużania rzęs może je poważnie uszkodzić. Lepiej jest zadbać o swoje naturalne, regularnie je odżywiając. Popatrz na odżywki marki Eveline https://eveline.pl/pielegnacja-twarzy/r ... cja-twarzy . Zawierają wiele cennych składników, które stymulują wzrost rzęs.
aśkor

Re: rzęsy

Post autor: aśkor »

Ja tam wam uwag robić nie będę, ani nic, ale myślę, że powinnyście sprawdzić coś takiego, jak szampon do rzęs przedłużanych. Przecież tego też używamy często, niemalże na co dzień, prawda? Dlatego moim zdaniem powinniśmy starać się i te rzęski codziennie porządkować.
ilośka

Re: rzęsy

Post autor: ilośka »

wystarczy porządna baza pod tusz, ja przepadam za Variete z Eveline Cosmetics. mam ją od jakiegoś miesiąca i używam codziennie :) super wydłuża i pogrubia rzęsy a do tego jeszcze przedłuża trwałość tuszu ( także nie grozi Wam zaden efekt pandy po kilku godzinach ). cudowny kosmetyk, bardzo wydajny a do tego w typowo drogeryjnej cenie :)

Obrazek
Nilsen

Re: rzęsy

Post autor: Nilsen »

Wybór jakichkolwiek kosmetyków to zawsze trudna sprawa i staram się dobierać dla siebie wszystko co najlepsze. To może być dość kłopotliwe, ale podczas moich poszukiwań znalazłem świetny sklep dermaskill Nowi klienci są zawsze zadowoleni i wiedzą, czym mogą być zainteresowani. Podoba mi się, że jest wiele do wyboru i jestem bardzo zadowolony z jakości. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz.
paulan

Re: rzęsy

Post autor: paulan »

Czy któraś z Was była na zabiegu i przyklejaniu rzęs 2d lub 3d? Polecacie? Mnie zaciekawiły rzęsy 1:1, co myslicie o tej metodzie? Mnie sie wydaje najbardziej naturalna :)
ODPOWIEDZ