Strona 1 z 1

Nadanie palet kurierem

: 20 lip 2019, 11:32
autor: pistaka
Witam serdecznie. Orientuje się ktoś może jak przebiega nadanie palety kurierem?

Re: Nadanie palet kurierem

: 20 lip 2019, 21:29
autor: szalan
Osobiście nie nadaję takich przesyłek, ale można oczywiście w internecie poszukać takich informacji :) Ja znalazłam coś takiego https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem , myślę że tu znajdziesz wszystko odnośnie palet

Re: Nadanie palet kurierem

: 22 lip 2019, 10:16
autor: Diana
A czy ktoś z Was zamawiał kiedyś palety do firmy w firmie SAS GROUP? Trafiłam ostatnio na ich stronę https://saspalety.pl/ i jak się okazuje, firma ta jest jednym z największych producentów palet euro w całej Europie. Oferowane przez nich palety są bardzo wysokiej jakości, a zamawiać można je w ilościach hurtowych. Czy ktoś z Was miał z tą firmą do czynienia i mógłby się podzielić wrażeniami ?

Re: Nadanie palet kurierem

: 17 sie 2019, 22:20
autor: ronkit
To nie jest nic trudnego, informacje o tym jak nadać palety kurierem znajdziesz na stronie https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 . Polecam, ponieważ są tutaj także dostępne tanie palety krajowe - wystarczy wejść w ranking ;)

Re: Nadanie palet kurierem

: 30 lip 2021, 18:41
autor: janiś
Myślę, że przed zdecydowaniem się na taką przesyłkę warto przede wszystkim zorientować się jakie są rodzaje palet. Jest to niezwykle ważne, aby poznać ich charakterystykę, bo dzięki temu można wybrać najlepsze rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Trzeba bowiem wszystko bardzo dokładnie przekalkulować. Należy również się dowiedzieć ile europalet chodzi na tira.