Strona 1 z 1

Tłumaczenia

: 21 wrz 2019, 18:06
autor: sportowiec
Będąc na wakacjach kuzyn miał samochodem stłuczkę, z jego winy. Dostał kilka dni temu jakieś dokumenty z tamtejszej ubezpieczalni, jednakże nie jest to po naszemu. Wybraliśmy więc wraz z nim biuro tłumaczeń, które przetłumaczyło dokładnie te pismo i wszystko stało się jasne i klarowne. Obawialiśmy się, żę będzie trzeba poświęcić czas na jakieś formalności a to była tylko informacja o przekazaniu informacji o szkodach do tamtejszego systemu. W sumie to trzeba przyznać, że dobre biuro się nam trafiło, bo bardzo sprawnie przetłumaczyli pismo. Gdyby dłużej im to zajęło i byłaby konieczność odpowiedzenia w jakimś terminie to byłby problem.

przesilenie wiosenne sennosc

Re: Tłumaczenia

: 25 wrz 2019, 13:01
autor: g00ral
Faktycznie niezbyt miła przygoda. Dobrze, że to tylko stłuczka a nie coś poważniejszego. Jeśli chodzi o profesjonalne przekłady to bardzo dobre tłumaczenia oferuje tłumacz przysięgły ukraińskiego z Krakowa pani Wanda Konior. U niej można zamówić przetłumaczenie dowolnych dokumentów. Przede wszystkim przekłady są realizowane bezbłędnie i merytorycznie. W tłumaczeniach to bardzo ważne bowiem źle przetłumaczony tekst może być przyczyną poważnych nieporozumień.

buty z fantazją

Re: Tłumaczenia

: 08 gru 2019, 15:59
autor: Bodzio12
Biuro tłumaczeń które może Ci pomóc więcej na https://plaintext.pl/ tutaj zajrzyj możesz się od razu z nimi skontaktować szybko odpowiadają na wiadomości. Specjalizują się w tłumaczeniu medycznym technicznym oraz tłumaczeniu stron internetowych. Polecam ich serdecznie.

https://mirapolnext.pl/zabawka-furby-hasbro-kolorowe-paski-a6119-p-3404.html

Re: Tłumaczenia

: 20 sty 2020, 20:20
autor: PatkaM
Macie do wykonania tłumaczenia? Myślę, że ut najlepiej będzie zdecydować się na biura tłumaczeń, takie firmy powinny spokojnie poradzić sobie z takimi wyzwaniami. Zobaczcie sobie ofertę od http://www.sct-tlumaczenia.pl To biuro tłumaczeń na pewno poradzi sobie z wieloma tłumaczeniami.

odzież motocyklowa adrenaline

Re: Tłumaczenia

: 28 sty 2020, 16:50
autor: Diana
A może warto byłoby się zapisać na jakiś profesjonalny kurs językowy, na przykład w szkole https://www.profi-lingua.pl/ i samemu robić sobie takie tłumaczenia? Wydaje mi się, że w ten sposób można by nawet sporo zaoszczędzić ;)

Re: Tłumaczenia

: 18 lut 2020, 15:16
autor: Belzub
Myślicie, że jest taka możliwość, żeby skontaktować się przez internet z biurem, aby uzyskać język turecki tłumaczenia ? Jeśli trzeba zgłosić się osobiście, to będę miała problem. W mojej miejscowości nie ma takich usług i nie wiem co zrobić. Zlecaliście może kiedyś tłumaczenie dokumentów w takim mało popularnym języku? Zależy mi na czasie dlatego jeśli coś wiecie, to proszę o kontakt.

klimicin na zatoki

Re: Tłumaczenia

: 20 lut 2020, 13:56
autor: kozi44
W takim razie warto skonaktować się z z biurem www.dogadamycie.pl bo tam jest zatrudnionych 1000 tłumaczy , którzy świadczą swoje usługi w ponad 60 językach świata. Wszyscy są wysoko wykwalifikowani i posiadają stosowne cerytyfikaty. Myślę ze tylko oni są w stanie podołać takiemu zleceniu.

oneal

Re: Tłumaczenia

: 12 cze 2020, 23:41
autor: Mikka
Tłumaczenia możesz wykonać sobie u firmy Berligo https://berligo.com/ . Tam spotkasz się z profesjonalistami, którzy mają sporo wiedzę w najróżniejszych dziedzinach. Dlatego też oferują oni tłumaczenia w różnorodnych specjalizacjach, nawet przysięgłe. Warto do nich się zgłosić, ponieważ swoją pracę wykonują rzetelnie i cennik mają naprawdę atrakcyjny.

meindl vakuum gtx lady

Re: Tłumaczenia

: 30 cze 2020, 19:34
autor: agata7
Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na biuro, które podchodzi profesjonalnie do tematu. Zajmują się bowiem nie tylko przekładami pisemnymi, ale również specjalizują się w tłumaczeniach ustnych, które bardzo dobrze się sprawdzają np. podczas ślubu z obcokrajowcem. Pomyślcie o tym koniecznie.

Re: Tłumaczenia

: 11 sie 2020, 8:36
autor: kozi44
Słuchajcie, a czy ktoś z was orientuje się gdzie można znaleźć takie narzędzie jak korektor tekstów po tłumaczeniu? jeśli wiecie gdzie go szukać lub może znacie takie, którego warto użyć, będę wam bardzo wdzięczny za podanie namiarów gdzie to znaleźć

Re: Tłumaczenia

: 03 wrz 2020, 18:24
autor: lolek
ja ostatnio szukalam kogos kto przetlumaczy mi dokumenty samochodowe z auta ze Szwajcarii - tak wlasnie trafilam do firmy https://www.duplikatydowodow.pl/ - naprawde moge smialo dalej polecac, pomogli ze wszystkim

wdrażanie systemów zarządzania

Re: Tłumaczenia

: 08 paź 2020, 11:07
autor: Majeczq
Zarówno dla firm, jak i dla klienta indywidualnego - takie tłumaczenia można dostać w biurze tłumaczeń. Takie firmy zatrudniają wielu różnych specjalistów, więc na pewno znajdziecie też i odpowiedniego dla was tłumacza. Tu pewnie biuro tłumaczeń Włocławek sprawdzi się bardzo dobrze. Dokładnie wszystkim się zajmą.

ketonu malinowego opinie

Re: Tłumaczenia

: 11 paź 2020, 11:27
autor: Peruano
Porządny tłumacz świetnie odda także kontekst materiału. Nie zawsze każdy daje sobie radę z takim zadaniem

Re: Tłumaczenia

: 12 paź 2020, 13:08
autor: jonezą
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://monitori.pl

Re: Tłumaczenia

: 13 paź 2020, 15:08
autor: tormundmilk
Bardzo fajna oferta jest dostępna na stronie: http://www.tlumaczenia-gk.pl/. Jest ona szeroka i daje wiele możliwości (przetłumaczenia z i na angielski). To biuro tłumaczeń ma wiele pozytywnych opinii, ich tłumaczenia są dokładne i rzetelne, więc uważam, iż warto skorzystać.

Re: Tłumaczenia

: 12 sty 2022, 11:55
autor: Zenekż
Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję tłumaczenia na język Hiszpański to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.espanol.pl/kontakt. Kilka razy korzystałam z pomocy tego biura i naprawdę bardzo mi pomogli. W tej firmie możemy liczyć na pomoc w zakresie tłumaczenia dokumentów prawnych, dokumentów sądowych, aktów notarialnych w tym akty z USC, zaświadczenia i protokoły i wypisy z ksiąg wieczystych. Kiedy sprzedawałem nieruchomość i potrzebowałem przetłumaczonych dokumentów właśnie na ten język to skorzystałem właśnie z ich pomocy.