Sala weselna

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
HaniaSryb
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2019, 0:51

Sala weselna

Post autor: HaniaSryb »

Czesc,

czy znacie moze jakas ladna sale weselna pod Wroclawiem? Mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:46

Re: Sala weselna

Post autor: JakubNowakowski »

Witaj,

Ja mogę Ci doradzić, że jak wesele wrocław to wg mnie tylko Stara Garbarnia :)
Byłem tam kilku weselach i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
rafcyk
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:31

Re: Sala weselna

Post autor: rafcyk »

ja za to moge polecic cos esktra jesli chodzi o atrakcje weselne! :) byc moze znacie Krzysztofa Drabika z mam talent, zalozyl grupe speedbar organizuja rozne fajne pokazy barmanskie na weselach, nawet pokaz lotniczo-pirotechniczny! moim zdaniem takie widowisko na weselu no jest cos, gosciom na pewno sie spodoba
Awatar użytkownika
lolek
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:48

Re: Sala weselna

Post autor: lolek »

Bardzo fajne miejsce w Opolu jest - Hotel pod Zlota Korona - mozesz sobie na ich Facebooka zajrzec https://www.facebook.com/pages/Hotel-Po ... 9070438796 - bawilam sie tam na weselu przyjaciolki ostatnio i naprawde bylam pod ogromnym wrazeniem. Elegancko, ale bez przepychu, smacznie, i naprawde mnostwo miejsca na tance!

cukrzyca drugiego stopnia
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Sala weselna

Post autor: Diana »

Sala weselna musi też być jakoś ładnie udekorowana. Przydadzą się nie tylko balony, ale również i inne dekoracje ślubne. My większość takich ozdób zamawialiśmy on-line, tak było szybciej, wygodniej i taniej ;)
Awatar użytkownika
Palpatin
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Sala weselna

Post autor: Palpatin »

My akurat robiliśmy w Grzybowie w Willi Opal. Polecili nam znajomi i faktycznie piękne miejsce. Pieknie wszystko kolorystycznie dobrane, miejsca do tańca dużo. Wszyscy świetnie się bawili. Jedzenie bardzo dobre obsługa bardzo przyjazna.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 68
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:01

Re: Sala weselna

Post autor: Dorcia »

My już mamy właściwie wszystko zorganizowane, ale w ostatniej chwili musimy szukać jakiejś dobrej muzyki. Niestety nasz zespół się rozchorował. Myślałam, żeby może skorzystać z oferty, którą proponuje dj na wesele w poznaniu , ale tak szczerze to nie znam jego repertuaru. Tylko ze słyszenia wiem, że warto go zaprosić, bo potrafi wprowadzić na imprezie wspaniałą atmosferę.
Awatar użytkownika
Lenika
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2019, 17:31

Re: Sala weselna

Post autor: Lenika »

Bardzo ładną sale maja w Glamour we Wrocławiu. Moja siostra organizowała tam wesele, pięknie była sala przystrojona, dużo kwiatów. Jedzenie bardzo dobre, również elegancko podane. Dużym plusem jest to ze lokal jest blisko Urzędu Stanu Cywilnego.
ODPOWIEDZ