Plandeka do namiotu magazynowego

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
managa
Posty: 44
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:10

Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: managa »

Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. Szukałam juz tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ , trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli chce ktoś do swojej firmy zamówić namiot reklamowy to polecam serdecznie firmę viewtopic.php?f=7&t=12&p=112#p112 oni wykonają nadruki na namioty co jest naprawdę świetną reklamą dla firmy. Koniecznie zobaczcie mają oi bogatą ofertę także wypożyczają takie namioty.
Awatar użytkownika
DariuszKowalski
Posty: 7
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:52

Re: Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: DariuszKowalski »

a taki pawilon ogrodowy?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 79
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:02

Re: Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: pukla123 »

Bodzio12 pisze: ↑29 gru 2019, 18:05 Jeśli chce ktoś do swojej firmy zamówić namiot reklamowy to polecam serdecznie firmę viewtopic.php?f=7&t=12&p=112#p112 oni wykonają nadruki na namioty co jest naprawdę świetną reklamą dla firmy. Koniecznie zobaczcie mają oi bogatą ofertę także wypożyczają takie namioty.
polecam namiot handlowy Ja zawsze pozyczam u sprawdzonych firm. Jedną z takich jest Vitabri. Ekspresowo działają, a namioty są solidnie wykonane, różne modele, czy to reklamowe, czy sportowe, czy właśnie handlowe. Dużo pozytywnych opinii w sieci na ich temat czytałam

g mn
Ogród

Re: Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: Ogród »

Można dać plandekę, ale pawilon ogrodowy też się bardzo dobrze sprawdzi. Widzę, że ktoś Ci to rozwiązanie już doradzał i wcale się nie dziwię, bo jest świetne. Masz jakby przedłużenie magazynu, a jednocześnie możesz je zawsze zwinąć, jak tylko będziesz mieć dość ;) .
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:46

Re: Plandeka do namiotu magazynowego

Post autor: Kasia »

Jeżeli natomiast będziecie szukać wyposażenia magazynowego wysokiej jakości w dobrych cenach to polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/.
ODPOWIEDZ