Święta poza domem

Gdzie robić zakupy w podróży? Jakie sklepy warto odwiedzić? Gdzie znaleźć lokalnych rzemieślników?
Awatar użytkownika
Pasterz
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:14

Święta poza domem

Post autor: Pasterz »

W tym roku święta spędzamy całą rodziną na wyjeździe i dlatego zamierzam prezenty kupić już teraz, na dniach, póki jestem w domu i zabrać je dobrze zakamuflowane ze sobą w podróż, a jak przyjdzie właściwy moment będę obdarowywał zaskoczoną rodzinkę :D

Wolę nie ryzykować szukania czegoś na miejscu świątecznego pobytu, bo raz że to mała miejscowość, a dwa, nie będzie zaskoczenia.
Dla córy nawet już mam coś fajnego, w sieci jest już świąteczna oferta np. auchan gazetka zabawki w której jest w czym wybierać, dlatego jak też się już rozglądanie za prezentami to warto poszperać w listopadowych promocjach :)
drużka

Re: Święta poza domem

Post autor: drużka »

Hmm.. moim zdaniem święta w domu mają swój wyjątkowy urok. My nawet na https://hoho-choinka.pl/ zamówiliśmy już choinkę żywą z dowozem więc nie będziemy musieli biegać w tłoku osób i szukać jakiejś. Ubieranie choinki to będzie super zabawa
krąż

Re: Święta poza domem

Post autor: krąż »

Ja w tym roku robię zupełnie inne prezenty niżeli zawsze. Zrezygnowałam z kupowania ubrań czy innych gadżetów i każdemu z rodziny podaruje jakąś książkę. Dla najmłodszego brata już wybrałam tytuł https://www.taniaksiazka.pl/sybirpunk-v ... 33448.html Teraz pozostaje reszta rodziny ale mam nadzieje że mój pomysł się spodoba.
Andżelaa

Re: Święta poza domem

Post autor: Andżelaa »

a ja Wam powiem, że polubiłam święta w domu... do tej pory podróżowaliśmy pomiędzy moimi rodzicami, a teściami i jeszcze moją babcią i nie dość, że święta szybko mi mijały to jeszcze większą ich część spędzaliśmy w samochodzie... Teściowie mieszkają 200 km od nas więc trochę do przejechania jest. No i jak już tam jedziemy to oczywiście nie opłaca się jechać na 1 dzień więc zostajemy tam dłuzej, a to z kolei oznacza siedzenie na walizkach - pakowanie, rozpakowywanie, pranie po powrocie... No, dużo tego. Teraz, z powodu pandemii 2 ostatnie święta spędziliśmy w domu i nie trzeba było nigdzie pędzić. Spinać się... a po posiłku np. po wigilii czy śniadaniu wielkanocnym, można na spokojnie przebrać się w wygodniejsze rzeczy.

-----------------
najlepszy wywóz odpadów Poznań - polecam
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Święta poza domem

Post autor: pieknyolek »

drużka pisze: ↑10 lis 2020, 13:23 Hmm.. moim zdaniem święta w domu mają swój wyjątkowy urok. My nawet na hoho-choinka.pl/ zamówiliśmy już choinkę żywą z dowozem więc nie będziemy musieli biegać w tłoku osób i szukać jakiejś. Ubieranie choinki to będzie super zabawa
My na święta szykujemy przebrania, które sami sobie zrobimy, dzieki temu sklepowi z materiałami do cosplay: https://www.cosplaycraft.pl/

Obrazek
Miśka

Re: Święta poza domem

Post autor: Miśka »

Andżelaa pisze: ↑16 mar 2021, 13:57 a ja Wam powiem, że polubiłam święta w domu... do tej pory podróżowaliśmy pomiędzy moimi rodzicami, a teściami i jeszcze moją babcią i nie dość, że święta szybko mi mijały to jeszcze większą ich część spędzaliśmy w samochodzie... Teściowie mieszkają 200 km od nas więc trochę do przejechania jest. No i jak już tam jedziemy to oczywiście nie opłaca się jechać na 1 dzień więc zostajemy tam dłuzej, a to z kolei oznacza siedzenie na walizkach - pakowanie, rozpakowywanie, pranie po powrocie... No, dużo tego. Teraz, z powodu pandemii 2 ostatnie święta spędziliśmy w domu i nie trzeba było nigdzie pędzić. Spinać się... a po posiłku np. po wigilii czy śniadaniu wielkanocnym, można na spokojnie przebrać się w wygodniejsze rzeczy.

-----------------
najlepszy wywóz odpadów Poznań - polecam
A ja wręcz przeciwnie. Zazwyczaj święta są u nas w domu. Tak więc mam prawie trzy tygodnie wyjęte z życia. Pranie, sprzątanie, gotowanie, pieczenie. Wszystko jest na mojej głowie i mojego męża. Tak więc w tym roku zapowiedziałam, że mam dość i wyjeżdżamy na święta. Mamy w planie skorzystać z oferty https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... narodzenie
ODPOWIEDZ