rozwód dobry prawnik Gdańsk

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Kółko

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kółko »

Hej. Mam takie małe pytanie, czy znacie może kogoś z Gdańska, kto miałby doświadczenie w w sprawach rozwodowych? Muszę w końcu zakończyć swoje nieudane małżeństwo i rozpocząć całkowicie nowe życie. Jeżeli znacie kogoś takiego, to byłabym bardzo wdzięczna za polecenia.
Kiść

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kiść »

Cześć. Niestety nie ma w tym temacie zbytnio większego doświadczenia, ale jeżeli będziesz potrzebowała pomocy albo rozmowy, to możesz śmiało pisać. Mam nadzieję, że ktoś dać jakiś sprawdzony namiar na dobrego mecenasa, który pomoże ci przejść przez ten trudny okres.

organizacja eventów
wiśnia

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: wiśnia »

Wiecie co, nie mam doświadczenia w rozwodach ponieważ nawet nie wyszłam za mąż, natomiast moja siostra niedawno przychodziła przez to samo i nie ukrywam, że sporo ją to kosztowało. Najważniejsze, to znaleźć dobrego mecenasa, który was poprowadzi przez to wszystko.
Włodarz

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Włodarz »

Tak naprawdę sprawdź najlepiej samodzielnie jak sprawdza się dany prawnik i czy warto jest go brać do naszej sprawy rozwodowej. ja jestem przekonany, że również ważną kwestią jest to aby wiedzieć dokładnie jak wygląda sama sprawa rozwodowa oraz ile może trwać sprawa o podział majątku gdy nastąpi.
krówka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: krówka »

Przy sprawach rozwodowych należy wybierać naprawdę sprawdzonych specjalistów w tym zakresie. Od siebie polecam wam zerknąć na stronę kancelarii http://www.mindykowski.pl/ ponieważ wiem, że mecenas Mindykowski, ma bardzo dużo doświadczenia w tym zakresie. Z jego pomocą, na pewno uda wam się szybko zakończyć nieudany związek.

chanel platinum egoiste uk
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pieknyolek »

Kółko pisze: ↑08 wrz 2021, 13:53 Hej. Mam takie małe pytanie, czy znacie może kogoś z Gdańska, kto miałby doświadczenie w w sprawach rozwodowych? Muszę w końcu zakończyć swoje nieudane małżeństwo i rozpocząć całkowicie nowe życie. Jeżeli znacie kogoś takiego, to byłabym bardzo wdzięczna za polecenia.
Musisz sie dobrze zorientować, jakie specjalizacje ma dany prawnik: https://kk-kancelaria.com/specjalizacje/

Obrazek
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pieknyolek »

Kółko pisze: ↑08 wrz 2021, 13:53 Hej. Mam takie małe pytanie, czy znacie może kogoś z Gdańska, kto miałby doświadczenie w w sprawach rozwodowych? Muszę w końcu zakończyć swoje nieudane małżeństwo i rozpocząć całkowicie nowe życie. Jeżeli znacie kogoś takiego, to byłabym bardzo wdzięczna za polecenia.
No to jeśli ten prawnik https://klimkowski-kancelaria.pl/222/rozwody-trojmiasto Ci nie pomoże, to nikt ;) Koniecznie dzwoń do niego :)

Obrazek
ODPOWIEDZ